Miriam Kolodziejova vs. Barbora Miklova 26.06.2020

Miriam Kolodziejova vs. Barbora Miklova 26.06.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

26.06.201e rondeMiriam Kolodziejova Barbora Miklova 6-2, 6-2 All Lower Clay

STATISTIEKEN

1
Miriam Kolodziejova Miriam Kolodziejova podáva3-0
0-0, 15-0, 30-15
4-0Barbora Miklova Barbora Miklova podáva
0-0, 15-0, 15-30, 30-40
Miriam Kolodziejova Miriam Kolodziejova podáva4-1
0-0, 15-0, 40-0
5-1Barbora Miklova Barbora Miklova podáva
0-0
Miriam Kolodziejova Miriam Kolodziejova podáva5-2
0-0, 0-30, 15-30, 40-40
6-2
2
0-0Barbora Miklova Barbora Miklova podáva
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP]
Miriam Kolodziejova Miriam Kolodziejova podáva1-0
0-0
2-0Barbora Miklova Barbora Miklova podáva
0-0, 0-30, 15-40, 30-40, 40-A
Miriam Kolodziejova Miriam Kolodziejova podáva2-1
0-0, 0-30, 30-30, 40-40
3-1Barbora Miklova Barbora Miklova podáva
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP]
Miriam Kolodziejova Miriam Kolodziejova podáva4-1
0-0, 30-0
5-1Barbora Miklova Barbora Miklova podáva
0-0
Miriam Kolodziejova Miriam Kolodziejova podáva5-2
0-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP], 40-40
6-2

Miriam Kolodziejova
Czech Republic
11.04.97, 23 Jaar




805
23
55472 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
29.03.98, 22 Jaar




595
53
27142 $
Barbora Miklova
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Miriam Kolodziejova vs. Barbora Miklova - onderlinge wedstrijden

26.06.201e rondeMiriam KolodziejovaBarbora Miklova6-2, 6-2 wedstrijd detail All Lower Clay
17.09.16Halve finaleMiriam KolodziejovaBarbora Miklova6-4, 4-6, 6-1 wedstrijd detailCzech Republic Ricany Clay
08.02.161e ronde van de kwal.Barbora MiklovaMiriam Kolodziejova3-6, 6-4, 6-4 wedstrijd detailSlovakia Trnava I. hard

Miriam Kolodziejova - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
02.07.20
1e ronde
vs. Anna Siskova6-4, 2-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
26.06.20
1e ronde
vs. Barbora Miklova6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
25.06.20
1e ronde
vs. Linda Fruhvirtova6-0, 7-5 overwinningwedstrijd detail
24.06.20
1e ronde
vs. Katerina Siniakova5-7, 6-76 nederlaagwedstrijd detail
18.06.20
1e ronde
vs. Darja Vidmanova6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
08.03.20
Finale
vs. Rebeka Masarova6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
07.03.20
Halve finale
vs. Chantal Skamlova6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
06.03.20
Kwartfinale
vs. Oleksandra Oliynykova6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
05.03.20
2e ronde
vs. Karola Patricia Bejenaru6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
04.03.20
1e ronde
vs. Ioana Gaspar6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
03.03.20
Kwalif.
vs. Gabriela Duca6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
02.03.20
2e ronde van de kwal.
vs. Vanessa Ersoz6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
27.02.20
2e ronde
vs. Andreea Rosca4-6, 6-70 nederlaagwedstrijd detail
26.02.20
1e ronde
vs. Nuria Brancaccio3-6, 6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
25.02.20
Kwalif.
vs. Gabriela Nicole Tatarus6-3, 6-0 overwinningwedstrijd detail
24.02.20
2e ronde van de kwal.
vs. Alina Mukhortova6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
23.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Svetlana Iansitova6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Slovakia W25 Trnava - I. hard
13.02.20
1e ronde
vs. Vlada Koval4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Slovakia W25 Trnava - I. hard
06.02.20
2e ronde
vs. Victoria Kan3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
05.02.20
1e ronde
vs. Anna Bondar2-6, 6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
29.01.20
1e ronde
vs. Nina Alibalic3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
27.01.20
Kwalif.
vs. Sri Peddi Reddy6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
24.01.20
Kwartfinale
vs. Gozal Ainitdinova1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
23.01.20
2e ronde
vs. Nina Alibalic6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
22.01.20
1e ronde
vs. Jodie Anna Burrage4-6, 6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic W15 Jablonec - Carpet
08.12.19
Finale
vs. Elena Malygina4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
07.12.19
Halve finale
vs. Veronika Pepelyaeva6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
06.12.19
Kwartfinale
vs. Karolina Berankova6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
05.12.19
2e ronde
vs. Maria Gutierrez Carrasco6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
04.12.19
1e ronde
vs. Kristyna Tomajkova6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail

Barbora Miklova - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
03.07.20
1e ronde
vs. Darja Vidmanova3-6, 6-3, 10-6 overwinningwedstrijd detail
26.06.20
1e ronde
vs. Miriam Kolodziejova2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
25.06.20
1e ronde
vs. Katerina Siniakova4-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
24.06.20
1e ronde
vs. Linda Fruhvirtova4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany W25 Altenkirchen - Carpet
26.02.20
1e ronde
vs. Arlinda Rushiti5-7, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
Slovakia W25 Trnava - I. hard
10.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Anna Kubareva5-7, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Slovakia W25 Trnava - I. hard
03.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Ganna Poznikhirenko6-1, 3-6, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
30.01.20
2e ronde
vs. Aurora Zantedeschi1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
29.01.20
1e ronde
vs. Yasmeen Ghaoui6-1, 4-0, Yasmeen Ghaoui - scratchoverwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
21.01.20
1e ronde
vs. Honoka Kobayashi3-6, 6-2, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic W15 Jablonec - Carpet
06.12.19
Kwartfinale
vs. Ange Oby Kajuru2-6, 6-3, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
05.12.19
2e ronde
vs. Alice Robbe7-5, 6-3 overwinningwedstrijd detail
03.12.19
1e ronde
vs. Stefania Rogozinska Dzik6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic W15 Milovice - I. hard
27.11.19
1e ronde
vs. Karolina Kubanova6-3, 4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
14.11.19
2e ronde
vs. Ziva Falkner5-7, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
14.11.19
1e ronde
vs. Elina Nepliy1-6, 6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
09.11.19
Halve finale
vs. Lisa Pigato7-64, 4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
08.11.19
Kwartfinale
vs. Lisa Sabino2-6, 6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
07.11.19
2e ronde
vs. Sem Wensveen6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
06.11.19
1e ronde
vs. Natalie Augustinova6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Hungary W100 Szekesfehervar - Clay
21.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Magdalena Frech3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Hungary W60 Szekesfehervar - Clay
14.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Amina Anshba3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic W25 Brno - Clay
24.09.19
1e ronde
vs. Martina Caregaro6-4, 3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Croatia W60+H Zagreb - Clay
02.09.19
Kwalif.
vs. Nina Potocnik5-7, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
01.09.19
1e ronde van de kwal.
vs. Marina Pavkovic6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Austria W25 Vienna - Clay
26.08.19
2e ronde van de kwal.
vs. Yvonne Neuwirth- Barbora Miklova - niet aangetreden nederlaagwedstrijd detail
Germany W25+H Leipzig - Clay
16.08.19
Kwartfinale
vs. Jule Niemeier4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
15.08.19
2e ronde
vs. Anastasia Detiuc6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
14.08.19
1e ronde
vs. Marie Benoit6-3, 7-64 overwinningwedstrijd detail
13.08.19
Kwalif.
vs. Cristina Dinu7-5, 4-6, 10-8 overwinningwedstrijd detail
<