Miriam Kolodziejova vs. Darja Vidmanova 18.06.2020

Miriam Kolodziejova vs. Darja Vidmanova 18.06.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

18.06.201e rondeMiriam Kolodziejova Darja Vidmanova 6-3, 6-1 All Lower Clay

STATISTIEKEN

6-1

Miriam Kolodziejova
Czech Republic
11.04.97, 23 Jaar




805
23
55472 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
09.01.03, 17 Jaar







Darja Vidmanova
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Miriam Kolodziejova vs. Darja Vidmanova - onderlinge wedstrijden

18.06.201e rondeMiriam KolodziejovaDarja Vidmanova6-3, 6-1 wedstrijd detail All Lower Clay

Miriam Kolodziejova - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
02.07.20
1e ronde
vs. Anna Siskova6-4, 2-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
26.06.20
1e ronde
vs. Barbora Miklova6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
25.06.20
1e ronde
vs. Linda Fruhvirtova6-0, 7-5 overwinningwedstrijd detail
24.06.20
1e ronde
vs. Katerina Siniakova5-7, 6-76 nederlaagwedstrijd detail
18.06.20
1e ronde
vs. Darja Vidmanova6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
08.03.20
Finale
vs. Rebeka Masarova6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
07.03.20
Halve finale
vs. Chantal Skamlova6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
06.03.20
Kwartfinale
vs. Oleksandra Oliynykova6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
05.03.20
2e ronde
vs. Karola Patricia Bejenaru6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
04.03.20
1e ronde
vs. Ioana Gaspar6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
03.03.20
Kwalif.
vs. Gabriela Duca6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
02.03.20
2e ronde van de kwal.
vs. Vanessa Ersoz6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
27.02.20
2e ronde
vs. Andreea Rosca4-6, 6-70 nederlaagwedstrijd detail
26.02.20
1e ronde
vs. Nuria Brancaccio3-6, 6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
25.02.20
Kwalif.
vs. Gabriela Nicole Tatarus6-3, 6-0 overwinningwedstrijd detail
24.02.20
2e ronde van de kwal.
vs. Alina Mukhortova6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
23.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Svetlana Iansitova6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Slovakia W25 Trnava - I. hard
13.02.20
1e ronde
vs. Vlada Koval4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Slovakia W25 Trnava - I. hard
06.02.20
2e ronde
vs. Victoria Kan3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
05.02.20
1e ronde
vs. Anna Bondar2-6, 6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
29.01.20
1e ronde
vs. Nina Alibalic3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
27.01.20
Kwalif.
vs. Sri Peddi Reddy6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
24.01.20
Kwartfinale
vs. Gozal Ainitdinova1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
23.01.20
2e ronde
vs. Nina Alibalic6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
22.01.20
1e ronde
vs. Jodie Anna Burrage4-6, 6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic W15 Jablonec - Carpet
08.12.19
Finale
vs. Elena Malygina4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
07.12.19
Halve finale
vs. Veronika Pepelyaeva6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
06.12.19
Kwartfinale
vs. Karolina Berankova6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
05.12.19
2e ronde
vs. Maria Gutierrez Carrasco6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
04.12.19
1e ronde
vs. Kristyna Tomajkova6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail

Darja Vidmanova - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
04.07.20
1e ronde
vs. Viktoria Morvayova5-7, 6-71 nederlaagwedstrijd detail
03.07.20
1e ronde
vs. Barbora Miklova6-3, 3-6, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
02.07.20
1e ronde
vs. Aneta Laboutkova5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
26.06.20
1e ronde
vs. Jesika Maleckova0-6, 6-3, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
25.06.20
1e ronde
vs. Lucie Hradecka6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
18.06.20
1e ronde
vs. Miriam Kolodziejova3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
04.03.20
1e ronde
vs. Ivonne Cavalle-Reimers2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
25.02.20
1e ronde
vs. Taylor Ng2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Australia Australian Open - Hard
29.01.20
3e ronde
vs. Ane Mintegi Del Olmo4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
27.01.20
2e ronde
vs. Maria Bondarenko6-3, 5-7, 7-68 overwinningwedstrijd detail
25.01.20
1e ronde
vs. Darja Semenistaja2-6, 6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic W15 Milovice - I. hard
27.11.19
1e ronde
vs. Kaia Kanepi2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic W25 Prague - Clay
02.09.19
2e ronde van de kwal.
vs. Gabriela Pantuckova4-6, 6-72 nederlaagwedstrijd detail
01.09.19
1e ronde van de kwal.
vs. Elena Malygina2-6, 6-4, 10-2 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic W25 Prague - Clay
27.08.19
1e ronde
vs. Anna Danilina2-6, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
Holland W15 Oldenzaal - Clay
16.08.19
Kwartfinale
vs. Ipek Oz4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
15.08.19
2e ronde
vs. Eliessa Vanlangendonck6-0, 6-3 overwinningwedstrijd detail
14.08.19
1e ronde
vs. Sina Herrmann6-4, 4-6, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic W25 Olomouc - Clay
17.07.19
1e ronde
vs. Monika Kilnarova4-6, 7-5, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
16.07.19
Kwalif.
vs. Anastasia Vdovenco6-1, 3-6, 10-7 overwinningwedstrijd detail
15.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Victoria Muntean4-6, 6-1, 10-6 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic Jablonec Nad - Carpet
05.12.18
1e ronde
vs. Daniela Vismane2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic Milovice - I. hard
29.11.18
2e ronde
vs. Daniela Vismane3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
28.11.18
1e ronde
vs. Magdalena Pantuckova6-2, 3-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic Frydek Mistek - Clay
12.09.18
1e ronde
vs. Magdalena Pantuckova6-77, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
<