WEDSTRIJD
25.02.20 | Kwalif. | Miriam Kolodziejova | Gabriela Nicole Tatarus | 6-3, 6-0 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Miriam Kolodziejova vs. Gabriela Nicole Tatarus - onderlinge wedstrijden
25.02.20 | Kwalif. | Miriam Kolodziejova | Gabriela Nicole Tatarus | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Miriam Kolodziejova form & Gabriela Nicole Tatarus form
Miriam Kolodziejova - laatste wedstrijden
Linz - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | - | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
31.08.22 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
07.05.22 Halve finale | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.05.22 Kwartfinale | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.22 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.22 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
21.04.22 2e ronde | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
19.04.22 Kwalif. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.04.22 Kwalif. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
15.03.22 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.03.22 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - scratch | wedstrijd detail | |
03.03.22 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
26.02.22 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |
Gabriela Nicole Tatarus - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.02.20 Kwalif. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Odile Maesfranckx | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Fiona Ganz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Arad - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.19 Kwalif. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 7-67, 10-5 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Focsani - Clay | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Andreea Rosca | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Alexandra Raluca Botin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 7-61, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Meyer | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Baja - Clay | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Reka Farbas | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
12.07.19 Kwartfinale | vs. Laura Schaeder | 7-68, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.19 2e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Ramona Matei | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.04.19 2e ronde | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.04.19 1e ronde | vs. Lidya Yargovan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.04.19 1e ronde | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail |