WEDSTRIJD
05.12.19 | 2e ronde | Miriam Kolodziejova | Maria Gutierrez Carrasco | 6-2, 6-1 | W15 Jablonec | Carpet |
STATISTIEKEN
Miriam Kolodziejova | Maria Gutierrez Carrasco | |
1e Service % | 33/42 (79%) | 38/61 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/33 (76%) | 21/38 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/9 (56%) | 7/23 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/61 (54%) | 12/42 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/103 (61%) | 40/103 (39%) |
Dubbele fouten | 0 | 6 |
Aces | 12 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Miriam Kolodziejova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Maria Gutierrez Carrasco | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-A[BP] | ||
2-1 | Maria Gutierrez Carrasco | |
0-0 | ||
Miriam Kolodziejova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Maria Gutierrez Carrasco | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Maria Gutierrez Carrasco | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Miriam Kolodziejova | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Maria Gutierrez Carrasco | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-1 | Maria Gutierrez Carrasco | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
4-1 | Maria Gutierrez Carrasco | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Miriam Kolodziejova vs. Maria Gutierrez Carrasco - onderlinge wedstrijden
05.12.19 | 2e ronde | Miriam Kolodziejova | Maria Gutierrez Carrasco | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Jablonec | Carpet |
Miriam Kolodziejova form & Maria Gutierrez Carrasco form
Miriam Kolodziejova - laatste wedstrijden
Linz - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | - | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
31.08.22 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
07.05.22 Halve finale | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.05.22 Kwartfinale | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.22 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.22 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
21.04.22 2e ronde | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
19.04.22 Kwalif. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.04.22 Kwalif. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
15.03.22 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.03.22 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - scratch | wedstrijd detail | |
03.03.22 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
26.02.22 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |
Maria Gutierrez Carrasco - laatste wedstrijden
W60 Madrid - Hard | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Olga Helmi | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Salma Djoubri | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Le - Clay | ||||
22.03.22 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-5, - Maria Gutierrez Carrasco - scratch | wedstrijd detail | |
21.03.22 Kwalif. | vs. Mona Barthel | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Agostina Breval | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 5-7, 6-0, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
03.02.22 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.22 1e ronde | vs. Bianca Turati | 6-1, 3-2, Bianca Turati - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
28.01.22 Kwartfinale | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.01.22 2e ronde | vs. Xiaodi You | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.01.22 1e ronde | vs. Anna Turati | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Milovice - I. hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80+H Les - Hard | ||||
26.10.21 1e ronde | vs. Eva Guerrero Alvarez | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Lagos - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Ellen Perez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
06.10.21 1e ronde | vs. Simona Waltert | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80+H Le - Hard | ||||
28.09.21 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Aliona Bolsova | 7-65, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.09.21 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-2, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.09.21 Kwalif. | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
13.09.21 Kwalif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 7-67, 8-10 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Soledad Fayos Capilla | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
19.08.21 2e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 7-65, 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
17.08.21 1e ronde | vs. Yuki Naito | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
12.08.21 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.08.21 1e ronde | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
15.07.21 2e ronde | vs. Estela Perez-Somarriba | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.07.21 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |