WEDSTRIJD
16.09.20 | 1e ronde | Miriam Kolodziejova | Nagi Hanatani | 7-63, 6-3 | W25 Frydek | Clay |
STATISTIEKEN
Miriam Kolodziejova | Nagi Hanatani | |
1e Service % | 41/76 (54%) | 36/67 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/41 (56%) | 17/36 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/35 (40%) | 9/31 (29%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 6/10 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/67 (61%) | 39/76 (51%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 78/143 (55%) | 65/143 (45%) |
Dubbele fouten | 4 | 8 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Miriam Kolodziejova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Nagi Hanatani | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Miriam Kolodziejova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Nagi Hanatani | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Nagi Hanatani | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Miriam Kolodziejova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Nagi Hanatani | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Miriam Kolodziejova | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Nagi Hanatani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Nagi Hanatani | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Miriam Kolodziejova | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Miriam Kolodziejova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Nagi Hanatani | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Miriam Kolodziejova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Nagi Hanatani | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Nagi Hanatani | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Nagi Hanatani | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Miriam Kolodziejova vs. Nagi Hanatani - onderlinge wedstrijden
16.09.20 | 1e ronde | Miriam Kolodziejova | Nagi Hanatani | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Frydek | Clay |
Miriam Kolodziejova form & Nagi Hanatani form
Miriam Kolodziejova - laatste wedstrijden
Linz - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | - | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
31.08.22 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
07.05.22 Halve finale | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.05.22 Kwartfinale | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.22 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.22 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
21.04.22 2e ronde | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
19.04.22 Kwalif. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.04.22 Kwalif. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
15.03.22 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.03.22 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - scratch | wedstrijd detail | |
03.03.22 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
26.02.22 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |
Nagi Hanatani - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Aoi Ito | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Natsumi Numano | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Saki Imamura | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Yanan Hou | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ya Hsin Lee | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Kamonwan Yodpetch | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Meiqi Guo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Moeka Miyata | 2-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Balus | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Nina Vargova | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Nagomi Higashitani | 6-3, 4-3, Nagomi Higashitani - scratch | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Nadine Abid | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rinko Matsuda | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Mio Mushika | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Katherine Sebov | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Amy Zhu | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Isabelle Boulais | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Shiho Akita | 1-6, 0-2, - Nagi Hanatani - scratch | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Hayu Kinoshita | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bibiane Schoofs | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |