INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lucia Bronzetti vs. Mirjam Bjorklund - onderlinge wedstrijden
22.02.19 | Kwartfinale | Mirjam Bjorklund | Lucia Bronzetti | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Lucia Bronzetti form & Mirjam Bjorklund form
Lucia Bronzetti - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
11.03.24 3e ronde | vs. Cori Gauff | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.03.24 2e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Yafan Wang | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
20.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Potapova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Daria Kasatkina | 7-65, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Kwalif. | vs. Nao Hibino | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Siegemund | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Saville | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Elise Mertens | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Angelique Kerber | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Lin Zhu | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Jasmine Paolini | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Sara Errani | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Kristina Kucova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Hanyu Guo | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 Kwalif. | vs. Ashlyn Krueger | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Marino | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
28.09.23 Kwartfinale | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Jil Teichmann | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
21.09.23 Kwartfinale | vs. Greetje Minnen | 7-68, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Mirjam Bjorklund - laatste wedstrijden
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Elise Mertens | 6-3, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Makenna Jones | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
12.07.23 2e ronde | vs. Emma Navarro | 6-72, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
24.06.23 Finale | vs. Emma Navarro | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Halve finale | vs. Dalma Galfi | 7-65, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.06.23 Kwartfinale | vs. Daria Snigur | 4-0, Daria Snigur - scratch | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Ann Li | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Nadia Podoroska | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
26.05.23 Kwalif. | vs. Clara Tauson | 5-7, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Polona Hercog | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Korpatsch | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Townsend | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Reus - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-2, 6-71 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 6-73 | wedstrijd detail | |
04.04.23 1e ronde | vs. Elise Mertens | 6-1, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
01.03.23 2e ronde | vs. Peyton Stearns | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |