WEDSTRIJD
13.02.19 | Kwalif. | Misaki Matsuda | Sapfo Sakellaridi | 7-63, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Misaki Matsuda vs. Sapfo Sakellaridi - onderlinge wedstrijden
20.10.22 | 2e ronde | Misaki Matsuda | Sapfo Sakellaridi | 5-7, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Santa | Clay |
30.08.22 | 1e ronde | Misaki Matsuda | Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W60 Prague | Clay |
20.04.21 | 1e ronde | Misaki Matsuda | Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
13.02.19 | Kwalif. | Misaki Matsuda | Sapfo Sakellaridi | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Misaki Matsuda form & Sapfo Sakellaridi form
Misaki Matsuda - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Emerson Jones | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Alana Subasic | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Natalie Gaft | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Jelena Cvijanovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Yingqun Sun | 7-66, 2-0, Yingqun Sun - scratch | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Naito | 6-3, 5-1, Yuki Naito - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
30.12.23 Halve finale | vs. Moyuka Uchijima | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.12.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Akiko Omae | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.12.23 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Erika Sema | 6-4, 2-4, - Misaki Matsuda - scratch | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Alicia Smith | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
14.09.23 Kwartfinale | vs. Taylah Preston | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Tenika Mcgiffin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Lisa Mays | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Melisa Ercan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Sapfo Sakellaridi - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 7-67, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Ankita Raina | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 7-63, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.12.23 1e ronde | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |