WEDSTRIJD
25.03.16 | Halve finale | Miyu Kato | Ya-Hsuan Lee | 6-4, 7-63 | Canberra | Clay |
STATISTIEKEN
Miyu Kato | Ya-Hsuan Lee | |
1e Service % | 65/87 (75%) | 48/77 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 44/65 (68%) | 28/48 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/22 (36%) | 16/29 (55%) |
Benutte Breakpoints | 3/10 (30%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/77 (43%) | 35/87 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/164 (52%) | 79/164 (48%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Miyu Kato vs. Ya-Hsuan Lee - onderlinge wedstrijden
20.07.18 | Halve finale | Ya-Hsuan Lee | Miyu Kato | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Nonthaburi | Hard |
25.03.16 | Halve finale | Miyu Kato | Ya-Hsuan Lee | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | Canberra | Clay |
15.06.15 | 1e ronde | Ya-Hsuan Lee | Miyu Kato | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | Incheon | Hard |
Miyu Kato form & Ya-Hsuan Lee form
Miyu Kato - laatste wedstrijden
Zhengzhou - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Babos | 7-62, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
19.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emina Bektas | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
29.01.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luksika Kumkhum | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Kyoto - I. hard | ||||
25.12.22 Finale | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.12.22 Halve finale | vs. Carol Zhao | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.12.22 Kwartfinale | vs. Sakura Hosogi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.12.22 2e ronde | vs. Misaki Doi | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.12.22 1e ronde | vs. Akiko Omae | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nanari Katsumi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.12.22 Kwalif. | vs. Nana Kawagishi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Yokohama - Hard | ||||
12.11.22 Finale | vs. Na-Lae Han | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.11.22 Halve finale | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.11.22 Kwartfinale | vs. Himeno Sakatsume | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.22 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.22 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.11.22 Kwalif. | vs. Riko Sawayanagi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.04.22 Halve finale | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, - Miyu Kato - scratch | wedstrijd detail | |
29.04.22 Kwartfinale | vs. Yana Mogilnitskaya | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.04.22 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.04.22 1e ronde | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.04.22 Kwalif. | vs. Zoziya Kardava | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Melisa Senli | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Sophie Bohlen | 6-3, 1-0, Luca Sophie Bohlen - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 2-6, 0-2, - Miyu Kato - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.22 Halve finale | vs. Valentina Ryser | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.22 Kwartfinale | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.22 2e ronde | vs. Lara Schmidt | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Ya-Hsuan Lee - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Sara Saito | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 Kwalif. | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eri Shimizu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Dabin Kim | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Salas | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Tamira Paszek | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Yufei Ren | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Riko Kikawada | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Yuyun Chen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Yuna Ohashi | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
18.06.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Daria Lodikova | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Emma Van Poppel | 6-0, 4-0, Emma Van Poppel - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |