WEDSTRIJD
21.08.19 | 1e ronde | Momoko Kobori | Kotomi Takahata | 6-3, 6-1 | W25 Tsukuba | Hard |
STATISTIEKEN
Momoko Kobori | Kotomi Takahata | |
1e Service % | 41/72 (57%) | 33/48 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/41 (71%) | 17/33 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/31 (39%) | 1/15 (7%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 2/9 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/48 (63%) | 31/72 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/120 (59%) | 49/120 (41%) |
Dubbele fouten | 5 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Kotomi Takahata | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Momoko Kobori | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Kotomi Takahata | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Momoko Kobori | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Kotomi Takahata | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Momoko Kobori | 3-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Kotomi Takahata | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Momoko Kobori | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Kotomi Takahata | |
0-0, 15-0 | ||
Momoko Kobori | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Kotomi Takahata | |
0-0 | ||
Momoko Kobori | 4-0 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Kotomi Takahata | |
0-0 | ||
Momoko Kobori | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Momoko Kobori vs. Kotomi Takahata - onderlinge wedstrijden
21.08.19 | 1e ronde | Momoko Kobori | Kotomi Takahata | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Tsukuba | Hard |
Momoko Kobori form & Kotomi Takahata form
Momoko Kobori - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Maegan Manasse | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-75, Ayano Shimizu - scratch | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Yuno Kitahara | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeniya Rodina | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rina Saigo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Akiko Omae | 6-4, 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Himari Sato | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Yue Yuan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. En Shuo Liang | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shiho Akita | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 6-2, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ayaka Ozeki | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eudice Wong Chong | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miho Kuramochi | 7-5, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 4-6, 7-66, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Gomez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
26.07.23 2e ronde | vs. Polina Iatcenko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Noelia Zeballos | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Mio Mushika | 4-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
27.05.23 Kwartfinale | vs. Mio Mushika | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.05.23 2e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.05.23 1e ronde | vs. Ramu Ueda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Kotomi Takahata - laatste wedstrijden
W25 Makinohara - Carpet | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Ari Matsumoto | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Koike | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nanao - Carpet | ||||
29.08.19 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Yu-Ting Hsieh | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.19 Kwalif. | vs. Sakura Hondo | 4-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Tsukuba - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Mako Ganaha | 1-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Funa Kozaki | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, - Kotomi Takahata - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Yuuki Tanaka | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Laguza | 7-63, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Alicia Barnett | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Anna Laguza | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sandeul Kim | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Luan - Hard | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
09.04.19 1e ronde | vs. Risa Ushijima | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Schmidt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.01.19 1e ronde | vs. Darya Lavrichenko | 3-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
Makinohara - Carpet | ||||
08.10.18 Kwalif. | vs. Suzuho Oshino | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Robu Kajitani | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nanao - Carpet | ||||
29.08.18 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ayano Sonoda | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.08.18 Kwalif. | vs. Minami Shuto | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tsukuba - Hard | ||||
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kumi So | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Taipei - Hard | ||||
24.07.18 1e ronde | vs. Chin-Wei Chan | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Astana - Hard | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Kruzhkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tianjin - Hard | ||||
09.07.18 Kwalif. | vs. Mei Xu Wu | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Qian Yang | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Daegu - Hard | ||||
21.06.18 2e ronde | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.06.18 1e ronde | vs. Satsuki Koike | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |