WEDSTRIJD
26.07.17 | 2e ronde | Monica Cappelletti | Susan Bandecchi | 2-6, 6-2, 6-3 | Schio | Clay |
STATISTIEKEN
Monica Cappelletti | Susan Bandecchi | |
1e Service % | 52/86 (60%) | 40/77 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/52 (62%) | 26/40 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/34 (53%) | 16/37 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/77 (45%) | 36/86 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/163 (52%) | 78/163 (48%) |
Dubbele fouten | 1 | 7 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Monica Cappelletti vs. Susan Bandecchi - onderlinge wedstrijden
05.09.19 | 2e ronde | Susan Bandecchi | Monica Cappelletti | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Trieste | Clay |
21.06.18 | Kwartfinale | Susan Bandecchi | Monica Cappelletti | 5-7, 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | Sassuolo | Clay |
26.07.17 | 2e ronde | Monica Cappelletti | Susan Bandecchi | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Schio | Clay |
Monica Cappelletti form & Susan Bandecchi form
Monica Cappelletti - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
19.01.21 Kwalif. | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Helena Mohamed | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sanchez Quesada | 6-3, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Trieste - Clay | ||||
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sinead Lohan | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.09.19 1e ronde | vs. Melania Delai | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Chloe Compson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Laura Schaeder | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Schio - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Yuliana Lizarazo | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 7-64, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nahia Berecoechea | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Biella - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Padova - Clay | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-75, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Muzzolon | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Irys Ekani | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
06.06.19 2e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.06.19 1e ronde | vs. Axana Mareen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
02.05.19 2e ronde | vs. Margot Yerolymos | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.19 1e ronde | vs. Gabriella Taylor | 6-3, 3-0, Gabriella Taylor - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vitalia Stamat | 2-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.02.19 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.19 Kwalif. | vs. Ani Vangelova | 6-3, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Laguza | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
30.10.18 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
22.10.18 Kwalif. | vs. Alice Matteucci | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Eduarda Piai | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail |
Susan Bandecchi - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 3e ronde | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - scratch | wedstrijd detail | |
10.12.23 Kwalif. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
15.10.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail |