WEDSTRIJD
16.01.12 | 1e ronde | Monica Niculescu | Alize Cornet | 5-7, 6-0, 6-3 | Melbourne | Hard |
STATISTIEKEN
Monica Niculescu | Alize Cornet | |
1e Service % | 61/108 (56%) | 67/109 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/61 (57%) | 30/67 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 24/47 (51%) | 19/42 (45%) |
Benutte Breakpoints | 9/18 (50%) | 5/19 (26%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 60/109 (55%) | 49/108 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 119/217 (55%) | 98/217 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Monica Niculescu vs. Alize Cornet - onderlinge wedstrijden
21.01.20 | 1e ronde | Alize Cornet | Monica Niculescu | 5-7, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
20.09.14 | Finale | Monica Niculescu | Alize Cornet | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | Guangzhou | Hard |
16.01.12 | 1e ronde | Monica Niculescu | Alize Cornet | 5-7, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
20.06.07 | 2e ronde van de kwal. | Alize Cornet | Monica Niculescu | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | London | Grass |
Monica Niculescu form & Alize Cornet form
Monica Niculescu - laatste wedstrijden
Guadalajara - Hard | ||||
16.09.23 Kwalif. | vs. Ann Li | - | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katrina Scott | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nur-Sultan - I. hard | ||||
26.09.21 Kwalif. | vs. Natalia Vikhlyantseva | - | wedstrijd detail | |
25.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
27.08.21 Kwalif. | vs. Dalma Galfi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Samantha Murray | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 6-4, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.21 1e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.06.21 Kwalif. | vs. Kristie Ahn | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Asia Muhammad | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100+H Nottingham - Grass | ||||
17.06.21 2e ronde | vs. Tsvetana Pironkova | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.06.21 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.21 Kwalif. | vs. Jana Fett | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Loeb | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
27.05.21 Kwalif. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 3-4, - Monica Niculescu - scratch | wedstrijd detail | |
26.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Liudmila Samsonova | 6-2, 0-4, - Monica Niculescu - scratch | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
13.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Konjuh | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
06.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
27.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Siniakova | 2-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.02.21 2e ronde | vs. Jil Teichmann | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.21 Kwalif. | vs. Francesca Jones | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
01.02.21 1e ronde | vs. Laura Siegemund | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
11.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Jones | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
29.09.20 1e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.20 Kwalif. | vs. Vera Zvonareva | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Elitsa Kostova | 6-0, 6-71, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |
Alize Cornet - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Xiaodi You | 4-6, 2-4, - Alize Cornet - scratch | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Storm Hunter | 6-71, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Clervie Ngounoue | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Arantxa Rus | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Jil Teichmann | 6-74, 6-0, 4-2, Jil Teichmann - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Harmony Tan | - Alize Cornet - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Clara Tauson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
08.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-2, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Erika Andreeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Jennifer Ruggeri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail |