WEDSTRIJD
08.03.17 | 1e ronde | Monique Adamczak | Gabriella Da Silva Fick | 6-1, 7-65 | Mildura | Grass |
STATISTIEKEN
Monique Adamczak | Gabriella Da Silva Fick | |
1e Service % | 30/58 (52%) | 38/58 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/30 (77%) | 21/38 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/28 (46%) | 5/20 (25%) |
Benutte Breakpoints | 6/6 (100%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/58 (55%) | 22/58 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/116 (59%) | 48/116 (41%) |
Dubbele fouten | 6 | 6 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Monique Adamczak vs. Gabriella Da Silva Fick - onderlinge wedstrijden
08.03.17 | 1e ronde | Monique Adamczak | Gabriella Da Silva Fick | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | Mildura | Grass |
Monique Adamczak form & Gabriella Da Silva Fick form
Monique Adamczak - laatste wedstrijden
Vancouver - Hard | ||||
14.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Basak Eraydin | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Madeleine Saari-Bystrom | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Surbiton - Grass | ||||
05.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Ankita Raina | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
05.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Weinhold | 6-71, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Fukuoka - Carpet | ||||
11.05.17 2e ronde | vs. Katie Boulter | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.05.17 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.05.17 Kwalif. | vs. Tammi Patterson | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Gifu - Hard | ||||
01.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.05.17 Kwalif. | vs. Varatchaya Wongteanchai | 6-3, 3-6, 3-4, - Monique Adamczak - scratch | wedstrijd detail | |
01.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Miyabi Inoue | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Anning - Clay | ||||
24.04.17 2e ronde van de kwal. | vs. Yukun Zhang | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Yue Yuan | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Bozicevic | 3-0, - Monique Adamczak - scratch | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
08.03.17 1e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
08.03.17 2e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | - | wedstrijd detail | |
06.03.17 Kwalif. | vs. Sally Peers | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Sasha Alexander | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Launceston - Hard | ||||
06.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. Noppawan Lertcheewakarn | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.17 Kwalif. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Piia Suomalainen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Burnie - Hard | ||||
30.01.17 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.17 2e ronde van de kwal. | vs. Kimberly Birrell | 6-1, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Naiktha Bains | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.16 2e ronde van de kwal. | vs. Viktorija Rajicic | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
25.10.16 1e ronde | vs. Varatchaya Wongteanchai | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tsukuba - Hard | ||||
24.08.15 1e ronde | vs. Yuuki Tanaka | 6-4, 2-3, - Monique Adamczak - scratch | wedstrijd detail | |
24.08.15 1e ronde van de kwal. | vs. Moka Ito | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.15 Kwalif. | vs. Yurina Koshino | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Gabriella Da Silva Fick - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
24.03.24 Finale | vs. Emerson Jones | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Alana Parnaby | 7-63, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Maddison Inglis | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Bridget Mihulka | 6-3, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jemma Carbis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Laquisa Khan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Sienna Leeson | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jemma Carbis | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Amarni Banks | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Yuki Naito | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Nanari Katsumi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Qianhui Tang | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Mio Mushika | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Hikaru Sato | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Emerson Jones | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Yuki Naito | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Lisa Mays | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Cara Korhonen | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Destanee Aiava | 6-4, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Talia Gibson | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Naho Sato | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kylie Mckenzie | 6-2, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Federica Bilardo | 0-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Salden | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |