WEDSTRIJD
09.01.20 | 2e ronde | Moyuka Uchijima | Risa Ozaki | 6-4, 6-2 | W25 Hong | Hard |
STATISTIEKEN
Moyuka Uchijima | Risa Ozaki | |
1e Service % | 51/76 (67%) | 49/60 (82%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/51 (63%) | 22/49 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/25 (52%) | 6/11 (55%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 2/11 (18%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/60 (53%) | 31/76 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/136 (57%) | 59/136 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Moyuka Uchijima | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
0-1 | Risa Ozaki | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Moyuka Uchijima | 0-2 | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Risa Ozaki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Moyuka Uchijima | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-3 | Risa Ozaki | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Moyuka Uchijima | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Risa Ozaki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Moyuka Uchijima | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Risa Ozaki | |
0-0, 15-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Moyuka Uchijima | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Risa Ozaki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Moyuka Uchijima | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Risa Ozaki | |
0-0, 30-0, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Moyuka Uchijima | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Risa Ozaki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Moyuka Uchijima | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Risa Ozaki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Moyuka Uchijima vs. Risa Ozaki - onderlinge wedstrijden
09.01.20 | 2e ronde | Moyuka Uchijima | Risa Ozaki | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Hong | Hard |
Moyuka Uchijima form & Risa Ozaki form
Moyuka Uchijima - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 7-68, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. En Shuo Liang | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Polona Hercog | 6-4, 4-2, Polona Hercog - scratch | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Arianne Hartono | 3-6, 3-4, - Moyuka Uchijima - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ferro | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 5-7, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
31.12.23 Finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.12.23 Halve finale | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.12.23 Kwartfinale | vs. Naho Sato | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Hikaru Sato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-2, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Risa Ozaki - laatste wedstrijden
W25 Yokohama - Hard | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
09.01.20 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.20 1e ronde | vs. Kwan Yau Ng | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
01.01.20 1e ronde | vs. Xiaodi You | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Taipei - Carpet | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Jennifer Elie | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Alicia Smith | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
23.10.19 2e ronde | vs. Maddison Inglis | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
07.10.19 1e ronde | vs. Alison Bai | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
02.10.19 2e ronde | vs. Asia Muhammad | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 4-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
14.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyun Han | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hiroshima - Hard | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Su-Wei Hsieh | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Jinan - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Tsukuba - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Carol Zhao | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Granby - Hard | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Yuuki Tanaka | 6-2, 4-6, 1-2, - Risa Ozaki - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Gatineau - Hard | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Honolulu - Hard | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Kayla Day | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Kelly Chen | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
23.06.19 Finale | vs. Arianne Hartono | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.06.19 Halve finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.06.19 Kwartfinale | vs. Nudnida Luangnam | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.06.19 2e ronde | vs. Beatrice Gumulya | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.06.19 1e ronde | vs. Janice Tjen | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Magali Kempen | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Watsachol Sawatdee | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Carpet | ||||
14.05.19 1e ronde | vs. Miharu Imanishi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |