WEDSTRIJD
07.01.20 | Kwalif. | Moyuka Uchijima | Ying Zhang | 6-2, 7-63 | W25 Hong | Hard |
STATISTIEKEN
Moyuka Uchijima | Ying Zhang | |
1e Service % | 50/65 (77%) | 43/70 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/50 (64%) | 27/43 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/15 (80%) | 11/27 (41%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/70 (46%) | 21/65 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 76/135 (56%) | 59/135 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 0 |
Aces | 4 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Moyuka Uchijima | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Ying Zhang | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Moyuka Uchijima | 1-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
2-2 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
4-2 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Moyuka Uchijima | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ying Zhang | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Moyuka Uchijima | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Ying Zhang | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Moyuka Uchijima | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Ying Zhang | |
0-0 | ||
Moyuka Uchijima | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Ying Zhang | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40 | ||
Moyuka Uchijima | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Ying Zhang | |
Moyuka Uchijima | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Ying Zhang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Moyuka Uchijima | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Ying Zhang | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Moyuka Uchijima vs. Ying Zhang - onderlinge wedstrijden
07.01.20 | Kwalif. | Moyuka Uchijima | Ying Zhang | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | W25 Hong | Hard |
Moyuka Uchijima form & Ying Zhang form
Moyuka Uchijima - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 7-68, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. En Shuo Liang | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Polona Hercog | 6-4, 4-2, Polona Hercog - scratch | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Arianne Hartono | 3-6, 3-4, - Moyuka Uchijima - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ferro | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 5-7, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
31.12.23 Finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.12.23 Halve finale | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.12.23 Kwartfinale | vs. Naho Sato | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Hikaru Sato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-2, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Ying Zhang - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 6-1, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Jo-Leen Saw | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Annemarie Lazar | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hana Matsumura | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 0-1, - Ying Zhang - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Xinxin Yao | 6-3, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Chengyiyi Yuan | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Eunchae Kim | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
17.12.23 Kwalif. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lunda Kumhom | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
10.12.23 Kwalif. | vs. Aishi Das | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyna Decruy | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Shiyu Ye | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Yue Yuan | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Yidi Yang | 2-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Xiaowei Li | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peiyao Zhang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Zongyu Li | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Jiale Zhang | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhenghua Xiao | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Shenzhen - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yilin Zheng | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shuchi Chen | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Le Yi Liu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nagomi Higashitani | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail |