WEDSTRIJD
05.08.19 | Kwalif. | Mylene Halemai | Annick Melgers | 6-2, 6-4 | W25 Koksijde | Clay |
STATISTIEKEN
Mylene Halemai | Annick Melgers | |
1e Service % | 35/62 (56%) | 36/62 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/35 (63%) | 14/36 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/27 (37%) | 10/26 (38%) |
Benutte Breakpoints | 7/10 (70%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/62 (61%) | 30/62 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/124 (56%) | 54/124 (44%) |
Dubbele fouten | 8 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
01.05.99, 24 Jaar
12052 $
01.05.99, 24 Jaar
12052 $
Mylene Halemai vs. Annick Melgers - onderlinge wedstrijden
05.08.19 | Kwalif. | Mylene Halemai | Annick Melgers | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Koksijde | Clay |
Mylene Halemai form & Annick Melgers form
Mylene Halemai - laatste wedstrijden
W15+H Amiens - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Ipek Oz | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Juliette Colard | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Julie Belgraver | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nora Ayala Serra | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.20 Kwalif. | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Destinee Martins | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Julie Gervais | 7-67, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 Kwalif. | vs. Epiphany Turner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Magali Kempen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Zora Hudson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Verena Meliss | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 6-4, 1-0, Eden Silva - scratch | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Myrtille Georges | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 Kwalif. | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-72, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Andrezieux - I. hard | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Alice Tubello | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Clermont - I. hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Lara Salden | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oldenzaal - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Naoko Eto | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
08.08.19 2e ronde | vs. Marie Temin | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emeline De Witte | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.08.19 Kwalif. | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Hard | ||||
19.07.19 Kwartfinale | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Theo Gravouil | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.07.19 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
02.07.19 1e ronde | vs. Olga Saez Larra | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Annick Melgers - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Tereza Dejnozkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
28.07.21 1e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.07.21 Kwalif. | vs. Bente Spee | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Alba Rey Garcia | 6-71, - Annick Melgers - scratch | wedstrijd detail | |
W25 The - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-66, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
26.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Michel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
25.08.20 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Duca | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.20 1e ronde | vs. Nora Ayala Serra | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
31.01.20 Kwartfinale | vs. Chantal Skamlova | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.01.20 2e ronde | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Anna Morgina | 4-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
12.12.19 2e ronde | vs. Maria Marfutina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.12.19 1e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Marion Viertler | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oldenzaal - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Diana Chehoudi | 1-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
05.08.19 Kwalif. | vs. Mylene Halemai | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laure Line Glaude | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Marina Yudanov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Marie Villet | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.07.19 Kwalif. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sandelfjord - Clay | ||||
25.07.19 2e ronde | vs. Clara Tauson | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail |