WEDSTRIJD
16.07.19 | 1e ronde | Mylene Halemai | Margaux Rouvroy | 6-2, 7-5 | W15 Dijon | Hard |
STATISTIEKEN
Mylene Halemai | Margaux Rouvroy | |
1e Service % | 34/67 (51%) | 38/71 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/34 (62%) | 20/38 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/33 (42%) | 9/33 (27%) |
Benutte Breakpoints | 7/14 (50%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/71 (59%) | 32/67 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/138 (56%) | 61/138 (44%) |
Dubbele fouten | 9 | 15 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Margaux Rouvroy | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mylene Halemai | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Margaux Rouvroy | |
Mylene Halemai | 2-1 | |
3-1 | Margaux Rouvroy | |
Mylene Halemai | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Margaux Rouvroy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Mylene Halemai | 5-2 | |
0-0, 15-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Margaux Rouvroy | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Mylene Halemai | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-A[BP] | ||
0-2 | Margaux Rouvroy | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mylene Halemai | 1-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-A[BP] | ||
1-3 | Margaux Rouvroy | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Mylene Halemai | 1-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
2-4 | Margaux Rouvroy | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mylene Halemai | 3-4 | |
0-0, 30-0 | ||
4-4 | Margaux Rouvroy | |
0-0 | ||
Mylene Halemai | 5-4 | |
Mylene Halemai | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mylene Halemai vs. Margaux Rouvroy - onderlinge wedstrijden
16.07.19 | 1e ronde | Mylene Halemai | Margaux Rouvroy | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Dijon | Hard |
Mylene Halemai form & Margaux Rouvroy form
Mylene Halemai - laatste wedstrijden
W15+H Amiens - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Ipek Oz | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Juliette Colard | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Julie Belgraver | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nora Ayala Serra | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.20 Kwalif. | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Destinee Martins | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Julie Gervais | 7-67, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 Kwalif. | vs. Epiphany Turner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Magali Kempen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Zora Hudson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Verena Meliss | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 6-4, 1-0, Eden Silva - scratch | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Myrtille Georges | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 Kwalif. | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-72, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Andrezieux - I. hard | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Alice Tubello | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Clermont - I. hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Lara Salden | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oldenzaal - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Naoko Eto | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
08.08.19 2e ronde | vs. Marie Temin | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emeline De Witte | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.08.19 Kwalif. | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Hard | ||||
19.07.19 Kwartfinale | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Theo Gravouil | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.07.19 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
02.07.19 1e ronde | vs. Olga Saez Larra | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Margaux Rouvroy - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Manon Leonard | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Aravane Rezai | 4-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Jana Fett | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 6-4, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Maklakova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 7-65, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Jones | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Sara Saito | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Katie Swan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Robin Anderson | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Jenny Lim | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ashleigh Simes | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 5-7, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 6-3, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Iryna Shymanovich | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Patricia Maria Tig | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |