WEDSTRIJD
31.07.19 | 1e ronde | Myrtille Georges | Ali Collins | 6-1, 7-63 | W25 Woking | Hard |
STATISTIEKEN
Myrtille Georges | Ali Collins | |
1e Service % | 37/63 (59%) | 48/77 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/37 (65%) | 24/48 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/26 (54%) | 11/29 (38%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/77 (55%) | 25/63 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/140 (57%) | 60/140 (43%) |
Dubbele fouten | 3 | 8 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Myrtille Georges | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
0-1 | Ali Collins | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Myrtille Georges | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Ali Collins | |
0-0 | ||
Myrtille Georges | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-1 | Ali Collins | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Myrtille Georges | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ali Collins | |
0-0 | ||
Myrtille Georges | 0-1 | |
1-1 | Ali Collins | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Myrtille Georges | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Ali Collins | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Myrtille Georges | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Ali Collins | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Myrtille Georges | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Ali Collins | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Myrtille Georges | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-6 | Ali Collins | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 5-2 | ||
7-63 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
27.05.00, 23 Jaar
48513 $
27.05.00, 23 Jaar
48513 $
Myrtille Georges vs. Ali Collins - onderlinge wedstrijden
31.07.19 | 1e ronde | Myrtille Georges | Ali Collins | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | W25 Woking | Hard |
Myrtille Georges form & Ali Collins form
Myrtille Georges - laatste wedstrijden
Strasbourg - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Malygina | 2-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.20 Kwalif. | vs. Christina Mchale | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
16.07.20 1e ronde | vs. Alize Cornet | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.07.20 1e ronde | vs. Clara Burel | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Pauline Parmentier | 6-0, 6-75, 10-7 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
28.02.20 Kwartfinale | vs. Harmony Tan | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
18.02.20 1e ronde | vs. Clara Tauson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 6-75, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
24.01.20 Kwartfinale | vs. Leonie Kung | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde | vs. Jamilah Snells | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Marine Partaud | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 St. - I. hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Ana Bogdan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Ana Bogdan | 7-61, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Natalia Vikhlyantseva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
12.10.19 Halve finale | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.19 Kwartfinale | vs. Lou Brouleau | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Mylene Halemai | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
25.09.19 2e ronde | vs. Emma Raducanu | 5-7, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Gabriella Taylor | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
18.09.19 2e ronde | vs. Vivian Heisen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Katharine Fahey | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Ali Collins - laatste wedstrijden
W15 Platja - Clay | ||||
28.10.20 1e ronde | vs. Alba Carrillo Marin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.10.20 Kwalif. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Carmen Gallardo Guevara | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Funchal - Hard | ||||
12.10.20 Kwalif. | vs. Cadence Brace | 4-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
25.02.20 1e ronde | vs. Eva Shaw | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Esther Adeshina | 1-6, 6-1, 16-14 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Anna Bondar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.11.19 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.11.19 1e ronde | vs. Alba Carrillo Marin | 0-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
05.11.19 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
22.09.19 Finale | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.19 Halve finale | vs. Daria Mishina | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.09.19 Kwartfinale | vs. Marina Yudanov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Andrea Redondo Gutierrez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Eva Vedder | 6-76, 6-77 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 6-74, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Hughes | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.08.19 Kwalif. | vs. Arlinda Rushiti | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Woking - Hard | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Myrtille Georges | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Francesca Bullani | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 Kwalif. | vs. Natalie Proese | 3-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Maria Jovanovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Hard | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Theo Gravouil | 6-0, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 7-64, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Amrita Yadav | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |