WEDSTRIJD
03.03.19 | Finale | Myrtille Georges | Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 6-3 | W25 Macon | I. hard |
STATISTIEKEN
Myrtille Georges | Lesley Pattinama Kerkhove | |
1e Service % | 28/60 (47%) | 38/57 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/28 (86%) | 25/38 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/32 (50%) | 7/19 (37%) |
Benutte Breakpoints | 3/7 (43%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/57 (44%) | 20/60 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/117 (56%) | 52/117 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 5 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Myrtille Georges | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Myrtille Georges | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Myrtille Georges | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Myrtille Georges | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Myrtille Georges | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Myrtille Georges | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Myrtille Georges | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Myrtille Georges | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Myrtille Georges | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Myrtille Georges vs. Lesley Pattinama Kerkhove - onderlinge wedstrijden
09.08.19 | Kwartfinale | Lesley Pattinama Kerkhove | Myrtille Georges | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Chiswick | Hard |
02.08.19 | Halve finale | Lesley Pattinama Kerkhove | Myrtille Georges | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Woking | Hard |
03.03.19 | Finale | Myrtille Georges | Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Macon | I. hard |
07.07.14 | 2e ronde | Lesley Pattinama Kerkhove | Myrtille Georges | 5-7, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Aschaffenburg | Clay |
25.03.13 | 2e ronde van de kwal. | Lesley Pattinama Kerkhove | Myrtille Georges | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Croissy Beaubourg | I. hard |
29.08.11 | Finale | Myrtille Georges | Lesley Pattinama Kerkhove | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Apeldoorn | Clay |
Myrtille Georges form & Lesley Pattinama Kerkhove form
Myrtille Georges - laatste wedstrijden
Strasbourg - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Malygina | 2-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.20 Kwalif. | vs. Christina Mchale | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
16.07.20 1e ronde | vs. Alize Cornet | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.07.20 1e ronde | vs. Clara Burel | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Pauline Parmentier | 6-0, 6-75, 10-7 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
28.02.20 Kwartfinale | vs. Harmony Tan | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
18.02.20 1e ronde | vs. Clara Tauson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 6-75, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
24.01.20 Kwartfinale | vs. Leonie Kung | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde | vs. Jamilah Snells | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Marine Partaud | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 St. - I. hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Ana Bogdan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Ana Bogdan | 7-61, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Natalia Vikhlyantseva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
12.10.19 Halve finale | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.19 Kwartfinale | vs. Lou Brouleau | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Mylene Halemai | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
25.09.19 2e ronde | vs. Emma Raducanu | 5-7, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Gabriella Taylor | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
18.09.19 2e ronde | vs. Vivian Heisen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Katharine Fahey | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Lesley Pattinama Kerkhove - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Barbora Palicova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Sachia Vickery | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Clara Tauson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Sabine Lisicki | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Martha Matoula | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Arina Rodionova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Liv Hovde | 6-4, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Marine Partaud | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Eden Silva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 0-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Patricia Gui | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Katarina Kozarov | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |