WEDSTRIJD
13.11.17 | 1e ronde van de kwal. | Na-Ri Kim | Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-2 | Toyota | Carpet |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Na-Ri Kim vs. Ayumi Koshiishi - onderlinge wedstrijden
13.11.17 | 1e ronde van de kwal. | Na-Ri Kim | Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Toyota | Carpet |
14.11.16 | 2e ronde van de kwal. | Na-Ri Kim | Ayumi Koshiishi | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Toyota | Carpet |
Na-Ri Kim form & Ayumi Koshiishi form
Na-Ri Kim - laatste wedstrijden
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Dayeon Back | 1-4, - Na-Ri Kim - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Yujin Kim | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Eun Seo Kim | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hee Won Ju | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaoyan Xue | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Boyoung Jeong | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Gio Jang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Eunyeong Park | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Minseo Kim (2004) | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dayeon Lee | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.22 2e ronde | vs. Dayeon Back | 4-3, - Na-Ri Kim - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Yugyeong Oh | 6-2, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
09.06.22 2e ronde | vs. Carol Zhao | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Dayeon Back | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.06.22 Kwalif. | vs. Subin Park | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Juae Shin | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Riya Bhatia | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Navi - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.12.19 Kwalif. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Smith | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. I-Hsuan Cho | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Da Hye Kim | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Da Ye Kim | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Se Jin Lee | Se Jin Lee - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Suhyun Lim | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
05.06.19 1e ronde | vs. Viktoriia Dema | 6-76, 1-2, - Na-Ri Kim - scratch | wedstrijd detail | |
04.06.19 Kwalif. | vs. Yuuki Tanaka | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hx Izabella Tan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Ayumi Koshiishi - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |