WEDSTRIJD
26.08.19 | 2e ronde van de kwal. | Na-Ri Kim | Boyoung Jeong | 6-2, 6-1 | W15 Yeongwol | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Na-Ri Kim vs. Boyoung Jeong - onderlinge wedstrijden
07.09.23 | 2e ronde | Na-Ri Kim | Boyoung Jeong | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Yeongwol | Hard |
31.08.23 | 2e ronde | Boyoung Jeong | Na-Ri Kim | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Yeongwol | Hard |
26.08.19 | 2e ronde van de kwal. | Na-Ri Kim | Boyoung Jeong | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Yeongwol | Hard |
Na-Ri Kim form & Boyoung Jeong form
Na-Ri Kim - laatste wedstrijden
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Dayeon Back | 1-4, - Na-Ri Kim - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Yujin Kim | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Eun Seo Kim | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hee Won Ju | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaoyan Xue | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Boyoung Jeong | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Gio Jang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Eunyeong Park | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Minseo Kim (2004) | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dayeon Lee | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.22 2e ronde | vs. Dayeon Back | 4-3, - Na-Ri Kim - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Yugyeong Oh | 6-2, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
09.06.22 2e ronde | vs. Carol Zhao | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Dayeon Back | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.06.22 Kwalif. | vs. Subin Park | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Juae Shin | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Riya Bhatia | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Navi - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.12.19 Kwalif. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Smith | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. I-Hsuan Cho | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Da Hye Kim | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Se Jin Lee | Se Jin Lee - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Da Ye Kim | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Suhyun Lim | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
05.06.19 1e ronde | vs. Viktoriia Dema | 6-76, 1-2, - Na-Ri Kim - scratch | wedstrijd detail | |
04.06.19 Kwalif. | vs. Yuuki Tanaka | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hx Izabella Tan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Boyoung Jeong - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Alena Kovackova | 1-6, 0-1, - Boyoung Jeong - scratch | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Jana Otzipka | 6-0, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Sonal Patil | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eunji Lim | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Laura Cilekova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Jana Hossam Salah | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Yujin Kim | 7-66, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Lara Charles | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Melissa Boyden | Melissa Boyden - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Michaella Krajicek | Michaella Krajicek - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Evgeniya Burdina | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Lilli Tagger | 2-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eun Ji Lee | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. A Young Jang | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Arianna Nepomuceno | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Dols | 6-3, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Bianca Bulat | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Russiniello | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Enola Chiesa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |