WEDSTRIJD
20.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Na-Ri Kim | Eunji Lee (2001) | 6-3, 7-5 | W25 Goyang | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Republic of Korea
21.06.01, 22 Jaar
21.06.01, 22 Jaar
Na-Ri Kim vs. Eunji Lee (2001) - onderlinge wedstrijden
20.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Na-Ri Kim | Eunji Lee (2001) | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Goyang | Hard |
Na-Ri Kim form & Eunji Lee (2001) form
Na-Ri Kim - laatste wedstrijden
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Dayeon Back | 1-4, - Na-Ri Kim - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Yujin Kim | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Eun Seo Kim | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hee Won Ju | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaoyan Xue | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Boyoung Jeong | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Gio Jang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Minseo Kim (2004) | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Eunyeong Park | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dayeon Lee | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.22 2e ronde | vs. Dayeon Back | 4-3, - Na-Ri Kim - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Yugyeong Oh | 6-2, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
09.06.22 2e ronde | vs. Carol Zhao | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Dayeon Back | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.06.22 Kwalif. | vs. Subin Park | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Juae Shin | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Riya Bhatia | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Navi - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.12.19 Kwalif. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Smith | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. I-Hsuan Cho | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Da Hye Kim | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Se Jin Lee | Se Jin Lee - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Da Ye Kim | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Suhyun Lim | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
05.06.19 1e ronde | vs. Viktoriia Dema | 6-76, 1-2, - Na-Ri Kim - scratch | wedstrijd detail | |
04.06.19 Kwalif. | vs. Yuuki Tanaka | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hx Izabella Tan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Eunji Lee (2001) - laatste wedstrijden
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Seo Hyeon Jang | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. I-Hsuan Cho | 7-66, 0-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ya Hsin Lee | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
30.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yujin Ahn | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Minseo Kim (2004) | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Heerae Im | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yujin Ahn | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jeong Moon | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
29.08.22 Kwalif. | vs. Arisha Ladhani | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dainhee Kim | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.08.22 Kwalif. | vs. Ye Jin Kim | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Soo Ha Jang | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
05.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Subin Park | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
30.05.22 Kwalif. | vs. Heerae Im | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Se-Yeon Yang | 7-5, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.19 Kwartfinale | vs. I-Hsuan Cho | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 6-4, 3-1, Yi Tsen Cho - scratch | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Choyeon Kang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.19 Kwalif. | vs. Dami Lee | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mi Jeong Kwon | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
20.06.19 2e ronde | vs. Eunhye Lee | 6-0, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.06.19 1e ronde | vs. Dami Lee | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Heejin Han | 6-74, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 6-4, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Fanning | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Eunhye Lee | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |