WEDSTRIJD
09.09.17 | Halve finale | Na-Ri Kim | Seung-Yeon Hong | 6-2, 6-0 | Yeongwol | Hard |
STATISTIEKEN
Na-Ri Kim | Seung-Yeon Hong | |
1e Service % | 23/40 (58%) | 31/43 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 14/23 (61%) | 12/31 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/17 (76%) | 2/12 (17%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/43 (67%) | 13/40 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/83 (67%) | 27/83 (33%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Na-Ri Kim vs. Seung-Yeon Hong - onderlinge wedstrijden
09.09.17 | Halve finale | Na-Ri Kim | Seung-Yeon Hong | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Yeongwol | Hard |
02.09.16 | Kwartfinale | Seung-Yeon Hong | Na-Ri Kim | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Yeongwol | Hard |
24.08.15 | 2e ronde | Na-Ri Kim | Seung-Yeon Hong | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Gimcheon | Hard |
17.08.15 | 2e ronde | Na-Ri Kim | Seung-Yeon Hong | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Gimcheon | Hard |
25.08.14 | 1e ronde | Na-Ri Kim | Seung-Yeon Hong | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Yeongwol | Hard |
27.05.13 | Kwalif. | Na-Ri Kim | Seung-Yeon Hong | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Changwon | Hard |
22.06.09 | 2e ronde | Na-Ri Kim | Seung-Yeon Hong | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Gimcheon | Hard |
27.04.09 | 1e ronde | Na-Ri Kim | Seung-Yeon Hong | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Gimcheon | Hard |
Na-Ri Kim form & Seung-Yeon Hong form
Na-Ri Kim - laatste wedstrijden
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Dayeon Back | 1-4, - Na-Ri Kim - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Yujin Kim | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Eun Seo Kim | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hee Won Ju | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaoyan Xue | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Boyoung Jeong | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Gio Jang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Minseo Kim (2004) | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Eunyeong Park | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dayeon Lee | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.22 2e ronde | vs. Dayeon Back | 4-3, - Na-Ri Kim - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Yugyeong Oh | 6-2, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
09.06.22 2e ronde | vs. Carol Zhao | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Dayeon Back | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.06.22 Kwalif. | vs. Subin Park | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Juae Shin | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Riya Bhatia | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Navi - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.12.19 Kwalif. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Smith | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. I-Hsuan Cho | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Da Hye Kim | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Se Jin Lee | Se Jin Lee - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Da Ye Kim | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Suhyun Lim | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
05.06.19 1e ronde | vs. Viktoriia Dema | 6-76, 1-2, - Na-Ri Kim - scratch | wedstrijd detail | |
04.06.19 Kwalif. | vs. Yuuki Tanaka | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hx Izabella Tan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Seung-Yeon Hong - laatste wedstrijden
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.22 Kwalif. | vs. Yugyeong Oh | 6-3, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ye Jin Kim | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eun Bi Lee | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
05.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eunchae Kim | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jeong Moon | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.19 Kwartfinale | vs. Yujin Ahn | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 0-1, Yeon Woo Ku - scratch | wedstrijd detail | |
03.09.19 Kwalif. | vs. Da Ye Kim | 4-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Sunae Ji | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Da Hye Kim | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Hyeran Yun | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Choyeon Kang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Eunyeong Park | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aiko Yoshitomi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sunam Jeong | 2-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
Yeongwol - Hard | ||||
06.09.18 2e ronde | vs. Sunam Jeong | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.18 1e ronde | vs. Se Jin Lee | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
17.08.18 Kwartfinale | vs. Joanna Garland | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.08.18 2e ronde | vs. Yeong Won Jeong | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.08.18 1e ronde | vs. Ai Kamiyoshihara | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tianjin - Hard | ||||
08.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Gumulya | 0-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Naiman - Hard | ||||
04.07.18 2e ronde | vs. Meiling Wang | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.07.18 1e ronde | vs. Kwan Yau Ng | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.07.18 Kwalif. | vs. Jiaxi Lu | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Xinlei Guan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Daegu - Hard | ||||
19.06.18 Kwalif. | vs. Kotomi Takahata | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. So Hee Jung | 6-1, 1-0, So Hee Jung - scratch | wedstrijd detail |