Canada
06.01.99, 25 Jaar
06.01.99, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Nicole Bunea vs. Nadia Echeverria Alam - onderlinge wedstrijden
27.06.18 | 1e ronde | Nadia Echeverria Alam | Nicole Bunea | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Hammamet | Clay |
13.06.18 | 1e ronde | Nadia Echeverria Alam | Nicole Bunea | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Hammamet | Clay |
Nicole Bunea form & Nadia Echeverria Alam form
Nicole Bunea - laatste wedstrijden
Rome - Clay | ||||
01.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Touly | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
27.06.18 1e ronde | vs. Nadia Echeverria Alam | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
17.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Esther Bataille | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
13.06.18 1e ronde | vs. Nadia Echeverria Alam | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Caserta - Clay | ||||
19.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
05.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Pei Hsuan Chen | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
29.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Aya El Sayed | 6-0, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
23.04.18 Kwalif. | vs. Annick Melgers | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Petrushina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
09.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
19.03.18 Kwalif. | vs. Denise-Antonela Stoica | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Candace Olivia Pedro | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
11.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ciccone | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
18.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Esteve Mendez | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
11.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Chiraz Bechri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
16.10.17 Kwalif. | vs. Dewi Dijkman | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
11.10.17 1e ronde | vs. Mouna Bouzgarrou | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Torino - Clay | ||||
10.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
03.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Daniilidou | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
12.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Perez Garcia | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
05.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ferdaous Bahri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
22.05.17 Kwalif. | vs. Rebeca Pereira | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Garcia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
15.05.17 Kwalif. | vs. Francesca Bullani | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
08.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Capogrosso | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
27.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Neto | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jil Nora Engelmann | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
20.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Marta Magalhaes | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
13.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Giana Cormos | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Nadia Echeverria Alam - laatste wedstrijden
W15 Cancun - Hard | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Ena Koike | 3-6, 2-4, - Nadia Echeverria Alam - scratch | wedstrijd detail | |
14.09.22 1e ronde | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 6-0, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Wakana Sonobe | 3-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Anushka Ashar | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Alessandra Crump | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Solana Sierra | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Seren Agar | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Olivia Lincer | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Naples - Clay | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Eleonore Tchakarova | 3-6, 5-6, - Nadia Echeverria Alam - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
02.03.22 2e ronde | vs. Danielle Lao | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.03.22 1e ronde | vs. Carolina Isabel Chiatti Reynoso | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
10.12.21 Kwartfinale | vs. Anastasiya Antal | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.12.21 2e ronde | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.12.21 1e ronde | vs. Tara Malik | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
03.12.21 Kwartfinale | vs. Anastasiya Antal | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.12.21 2e ronde | vs. Maria Gell | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.12.21 1e ronde | vs. Maria Castano | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Guatemala - Hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Olivia Lincer | 4-6, 6-4, 0-2, - Nadia Echeverria Alam - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Bianca Jolie Fernandez | 5-7, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
12.10.21 1e ronde | vs. Stacey Fung | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
06.10.21 1e ronde | vs. Sandy Marti | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Medellin - Clay | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Antonia Samudio | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Ibague - Clay | ||||
10.09.21 2e ronde | vs. Romina Ccuno | 3-6, 0-2, - Nadia Echeverria Alam - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.21 1e ronde | vs. Susan Doldan | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Oona Orpana | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-1, 6-76, 2-3, - Nadia Echeverria Alam - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 7-67, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.12.19 1e ronde | vs. Anna Siskova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.12.19 1e ronde | vs. Anna Siskova | 1-6, - Nadia Echeverria Alam - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.12.19 1e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |