WEDSTRIJD
09.09.20 | 1e ronde | Nadia Podoroska | Diana Marcinkevica | 7-60, 7-5 | W60+H Saint | Clay |
STATISTIEKEN
Nadia Podoroska | Diana Marcinkevica | |
1e Service % | 62/85 (73%) | 58/86 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/62 (61%) | 34/58 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/23 (57%) | 12/28 (43%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 3/11 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/86 (47%) | 34/85 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 91/171 (53%) | 80/171 (47%) |
Dubbele fouten | 4 | 6 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nadia Podoroska | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nadia Podoroska | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nadia Podoroska | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Nadia Podoroska | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nadia Podoroska | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nadia Podoroska | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0 | ||
7-60 |
2 | ||
0-0 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
0-1 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nadia Podoroska | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nadia Podoroska | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nadia Podoroska | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nadia Podoroska | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nadia Podoroska | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nadia Podoroska vs. Diana Marcinkevica - onderlinge wedstrijden
09.09.20 | 1e ronde | Nadia Podoroska | Diana Marcinkevica | 7-60, 7-5 | wedstrijd detail | W60+H Saint | Clay |
01.12.14 | 1e ronde | Nadia Podoroska | Diana Marcinkevica | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Merida | Hard |
Nadia Podoroska form & Diana Marcinkevica form
Nadia Podoroska - laatste wedstrijden
Rouen - Clay | ||||
15.04.24 1e ronde | vs. Mirra Andreeva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
31.03.24 Finale | vs. Francesca Jones | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.03.24 Halve finale | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-75, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.03.24 Kwartfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Marina Stakusic | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Cori Gauff | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Riera | 6-77, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
10.03.24 3e ronde | vs. Anastasia Potapova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 2e ronde | vs. Kayla Day | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 5-7, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gadecki | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Xiyu Wang | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Clara Tauson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Amanda Anisimova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Tamara Zidansek | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-4, - Nadia Podoroska - scratch | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Yue Yuan | 6-4, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elysia Bolton | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Martina Capurro Taborda | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | Anca Alexia Todoni - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Polona Hercog | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Sara Bejlek | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Diana Marcinkevica - laatste wedstrijden
W75 Chiasso - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 2-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Beverley Nyangon | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Eri Shimizu | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lakshmi Gowda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
30.12.23 Halve finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.12.23 Kwartfinale | vs. Daria Kudashova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Funa Kozaki | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
23.12.23 Halve finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
25.11.23 Finale | vs. Mona Barthel | 2-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Halve finale | vs. Anastasia Kulikova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |