WEDSTRIJD
11.05.19 | Halve finale | Nadia Podoroska | Valeriya Strakhova | 6-0, 6-3 | W25 Monzon | Hard |
STATISTIEKEN
Nadia Podoroska | Valeriya Strakhova | |
1e Service % | 18/32 (56%) | 27/44 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 14/18 (78%) | 7/27 (26%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/14 (50%) | 6/17 (35%) |
Benutte Breakpoints | 7/8 (88%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/44 (70%) | 11/32 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/76 (68%) | 24/76 (32%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nadia Podoroska | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nadia Podoroska | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nadia Podoroska | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nadia Podoroska | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nadia Podoroska | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nadia Podoroska | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nadia Podoroska | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nadia Podoroska vs. Valeriya Strakhova - onderlinge wedstrijden
11.05.19 | Halve finale | Nadia Podoroska | Valeriya Strakhova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Monzon | Hard |
Nadia Podoroska form & Valeriya Strakhova form
Nadia Podoroska - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Marina Stakusic | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Cori Gauff | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Riera | 6-77, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
10.03.24 3e ronde | vs. Anastasia Potapova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 2e ronde | vs. Kayla Day | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 5-7, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gadecki | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Xiyu Wang | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Clara Tauson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Amanda Anisimova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Tamara Zidansek | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-4, - Nadia Podoroska - scratch | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Yue Yuan | 6-4, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elysia Bolton | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Martina Capurro Taborda | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | Anca Alexia Todoni - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Polona Hercog | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Sara Bejlek | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Daniela Seguel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Conny Perrin | 7-65, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
11.11.23 | vs. Renata Jamrichova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Mai Hontama | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Valeriya Strakhova - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-75, 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Robin Anderson | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Carol Zhao | 6-1, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Eszter Meri | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Emeline Dartron | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Emma Lene | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Akua Akoma Ej Hansen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 7-5, 5-7, 2-1, Guillermina Naya - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
25.11.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Halve finale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Layne Sleeth | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Julieta Estable | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 3e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Merna Refaat | 5-7, 1-4, - Valeriya Strakhova - scratch | wedstrijd detail |