WEDSTRIJD
11.05.15 | 1e ronde | Nadiya Kolb | Natasha Fourouclas | 7-63, 6-4 | Zielona Gora | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nadiya Kolb vs. Natasha Fourouclas - onderlinge wedstrijden
11.05.15 | 1e ronde | Nadiya Kolb | Natasha Fourouclas | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | Zielona Gora | Clay |
Nadiya Kolb form & Natasha Fourouclas form
Nadiya Kolb - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 6-74, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Sarah Tatu | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Xenia Bandurowska | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
10.11.23 Halve finale | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Costanza Traversi | 5-7, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Schena Benamar | 4-0, Schena Benamar - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
Natasha Fourouclas - laatste wedstrijden
W25 Roehampton - Hard | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 0-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Andre Lukosiute | 4-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Pitak | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 Kwalif. | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Dublin - Carpet | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Sophia Biolay | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.19 2e ronde | vs. Sophia Biolay | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Chloe Compson | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Chloe Compson | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Maja Issler | 6-77, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Maja Issler | 6-77, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Ryan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Ryan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
11.06.19 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
05.06.19 Kwalif. | vs. Audrey Dabomve | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.06.19 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Corroios Seixal - Hard | ||||
02.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Berrendorf | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guimaraes - Hard | ||||
24.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Gaspar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Essen - Clay | ||||
10.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ana-Lena Toto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Darmstadt - Clay | ||||
20.07.15 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Borecka | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Aschaffenburg - Clay | ||||
13.07.15 Kwalif. | vs. Daiana Negreanu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.07.15 2e ronde van de kwal. | vs. Ann-Christin Nilsson | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Amstelveen - Clay | ||||
06.07.15 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.07.15 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Stuttgart Vaihingen - Clay | ||||
29.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Shkudun | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Helsingborg - Clay | ||||
22.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Ida Jarlskog | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail |