WEDSTRIJD
06.03.19 | 1e ronde | Naiktha Bains | Ramu Ueda | 6-4, 6-74, 6-0 | W25 Mildura | Grass |
STATISTIEKEN
Naiktha Bains | Ramu Ueda | |
1e Service % | 55/89 (62%) | 92/129 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/55 (69%) | 52/92 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/34 (47%) | 13/37 (35%) |
Benutte Breakpoints | 7/28 (25%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 64/129 (50%) | 35/89 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 118/218 (54%) | 100/218 (46%) |
Dubbele fouten | 6 | 3 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Naiktha Bains | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Naiktha Bains | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Naiktha Bains | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Naiktha Bains | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Naiktha Bains | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Naiktha Bains | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Naiktha Bains | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Naiktha Bains | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Naiktha Bains | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Naiktha Bains | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Naiktha Bains | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Naiktha Bains | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 4-6 | ||
6-74 |
3 | ||
Naiktha Bains | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Naiktha Bains | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Naiktha Bains | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Naiktha Bains | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Naiktha Bains vs. Ramu Ueda - onderlinge wedstrijden
06.03.19 | 1e ronde | Naiktha Bains | Ramu Ueda | 6-4, 6-74, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Mildura | Grass |
28.01.19 | 1e ronde van de kwal. | Naiktha Bains | Ramu Ueda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W60 Launceston | Hard |
Naiktha Bains form & Ramu Ueda form
Naiktha Bains - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 7-614, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Fernanda Labrana | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 7-5, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Yuki Naito | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Soha Sadiq | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 4-6, 7-64, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Anna Siskova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
30.07.23 Kwalif. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktorija Golubic | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
17.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
21.05.23 Kwalif. | vs. Timea Babos | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Haverlag | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Ramu Ueda - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Zara Larke | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Gabrielle Villegas | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Rebecca Leahy | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Yuika Ikawa | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Anri Nagata | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
25.05.23 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Grass | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Haruna Takeuchi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mao Mushika | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.05.23 Kwalif. | vs. Sara Saito | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Gifu - Hard | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Hsuan Lee | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Osaka - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 Kwalif. | vs. Hinata Chiba | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, Ayumi Koshiishi - scratch | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Saito | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kofu - Hard | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Risako Togashi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Kyoto - I. hard | ||||
22.12.22 2e ronde | vs. Carol Zhao | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.22 1e ronde | vs. Rina Saigo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |