WEDSTRIJD
07.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Nana Kawagishi | Nakisa Djamshidi | 4-1, - scratch | W15 Hua | Hard |
STATISTIEKEN
Nana Kawagishi | Nakisa Djamshidi | |
1e Service % | 14/24 (58%) | 4/16 (25%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 11/14 (79%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/10 (50%) | 5/12 (42%) |
Benutte Breakpoints | 1/2 (50%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 9/16 (56%) | 8/24 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 25/40 (63%) | 15/40 (38%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
24.10.94, 29 Jaar
24.10.94, 29 Jaar
Nana Kawagishi vs. Nakisa Djamshidi - onderlinge wedstrijden
07.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Nana Kawagishi | Nakisa Djamshidi | 4-1, Nakisa Djamshidi - scratch | wedstrijd detail | W15 Hua | Hard |
Nana Kawagishi form & Nakisa Djamshidi form
Nana Kawagishi - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Remika Ohashi | 2-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Yujin Kim | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-3, 5-7, 1-4, - Nana Kawagishi - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Xichen Zhao | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Elina Nepliy | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Kayo Nishimura | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Mateva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 7-67, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Marie Vogt | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Francesca Pace | 7-62, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Margaux Komano | 6-0, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Nina Vargova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Angelica Raggi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Eva Marie Voracek | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Yufei Ren | 5-7, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Honoka Kobayashi | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Natsumi Kawaguchi | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Suzuho Oshino | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Sunam Jeong | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Yidi Yang | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Kisa Yoshioka | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Kayo Nishimura | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Kamonwan Yodpetch | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Nakisa Djamshidi - laatste wedstrijden
W15 Hamilton - Hard | ||||
10.02.20 Kwalif. | vs. Katherine Westbury | - Nakisa Djamshidi - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Launceston - Hard | ||||
02.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Zara Brankovic | 0-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Amber Marshall | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.11.19 Kwalif. | vs. Kaaviya Balasubramanian | - Nakisa Djamshidi - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Zanolini | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pauline Demel | 6-3, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Carla Touly | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chompoothip Jandakate | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sohyun Park | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Ann Liu | 2-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
07.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nana Kawagishi | 1-4, - Nakisa Djamshidi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natasha Palha | 6-4, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Jakarta - Hard | ||||
24.06.19 Kwalif. | vs. Oxi Gravitas Putri | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Perth - Hard | ||||
18.02.19 Kwalif. | vs. Miranda Poile | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Fry | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Port - Hard | ||||
10.02.19 Kwalif. | vs. Yasmina El Sayed | 6-74, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgie Jones | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
08.10.18 Kwalif. | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Miranda Poile | 1-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vivian Heisen | Vivian Heisen - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Ramialison | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Barbir | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
16.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Ann Liu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
19.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Mclaughlin | 0-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
12.10.15 2e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Nunome | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tweed Heads - Hard | ||||
28.09.15 1e ronde van de kwal. | vs. Shan-Ying Barr | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |