WEDSTRIJD
09.10.18 | 1e ronde | Nastja Kolar | Adesuwa Osabuohien | 6-0, 6-0 | Lagos | Hard |
STATISTIEKEN
Nastja Kolar | Adesuwa Osabuohien | |
1e Service % | 26/36 (72%) | 15/31 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/26 (77%) | 4/15 (27%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/10 (60%) | 3/16 (19%) |
Benutte Breakpoints | 6/6 (100%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/31 (77%) | 10/36 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 50/67 (75%) | 17/67 (25%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nastja Kolar | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-0 | Adesuwa Osabuohien | |
4-0 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nastja Kolar | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nastja Kolar | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nastja Kolar | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-0 | Adesuwa Osabuohien | |
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
24.10.94, 29 Jaar
24.10.94, 29 Jaar
Nastja Kolar vs. Adesuwa Osabuohien - onderlinge wedstrijden
09.10.18 | 1e ronde | Nastja Kolar | Adesuwa Osabuohien | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | Lagos | Hard |
Nastja Kolar form & Adesuwa Osabuohien form
Nastja Kolar - laatste wedstrijden
W25 Sibenik - Clay | ||||
03.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Liv Sumak | - | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lana Stanisic | - | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Yoana Radulova | 0-6, - Nastja Kolar - scratch | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Anastasia Aleksandra Nikolova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
04.09.22 Halve finale | vs. Alina Granwehr | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.09.22 Kwartfinale | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.09.22 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.22 1e ronde | vs. Elena Gemovic | 6-1, 3-4, Elena Gemovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
17.10.21 Finale | vs. Martha Matoula | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.10.21 Halve finale | vs. Julia Terziyska | 5-0, Julia Terziyska - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.21 Kwartfinale | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.10.21 2e ronde | vs. Katerina Dimitrova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Anna Brogan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.21 1e ronde | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
19.09.21 Finale | vs. Chiara Catini | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.21 Halve finale | vs. Dia Evtimova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.09.21 Kwartfinale | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.21 2e ronde | vs. Gabriela Duca | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Helene Pellicano | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Anna Siskova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Grodzisk - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-1, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
09.06.21 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 6-1, 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
01.06.21 Kwalif. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maja Makoric | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 6-4, 1-10 | wedstrijd detail |
Adesuwa Osabuohien - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Pauline Payet | 2-6, - Adesuwa Osabuohien - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isha Budwal | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kayo Nishimura | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Semenova | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Le Yi Liu | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gloria Ceschi | 6-4, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ava Markham | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carolyn Ansari | 6-75, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.12.23 2e ronde | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 6-75, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rituparna Nayak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.12.23 Kwalif. | vs. Isabella Wong | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Summer Yardley | 6-2, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Fernandez Figueras | 6-2, 2-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Corte | 3-6, 6-4, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Carson Branstine | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Olivia Carneiro | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Eva Marie Desvignes | 7-5, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Beverley Nyangon | 6-2, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Domova | 7-60, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Honami Sodeyama | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luisa Hrda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Soro | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |