WEDSTRIJD
12.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Nastja Kolar | Emerald Able | 6-3, 6-1 | W25 Orlando | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
05.09.97, 26 Jaar
05.09.97, 26 Jaar
Nastja Kolar vs. Emerald Able - onderlinge wedstrijden
12.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Nastja Kolar | Emerald Able | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Orlando | Clay |
Nastja Kolar form & Emerald Able form
Nastja Kolar - laatste wedstrijden
W25 Sibenik - Clay | ||||
03.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Liv Sumak | - | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lana Stanisic | - | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Yoana Radulova | 0-6, - Nastja Kolar - scratch | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Anastasia Aleksandra Nikolova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
04.09.22 Halve finale | vs. Alina Granwehr | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.09.22 Kwartfinale | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.09.22 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.22 1e ronde | vs. Elena Gemovic | 6-1, 3-4, Elena Gemovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
17.10.21 Finale | vs. Martha Matoula | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.10.21 Halve finale | vs. Julia Terziyska | 5-0, Julia Terziyska - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.21 Kwartfinale | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.10.21 2e ronde | vs. Katerina Dimitrova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Anna Brogan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.21 1e ronde | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
19.09.21 Finale | vs. Chiara Catini | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.21 Halve finale | vs. Dia Evtimova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.09.21 Kwartfinale | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.21 2e ronde | vs. Gabriela Duca | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Helene Pellicano | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Anna Siskova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Grodzisk - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-1, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
09.06.21 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 6-1, 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
01.06.21 Kwalif. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maja Makoric | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 6-4, 1-10 | wedstrijd detail |
Emerald Able - laatste wedstrijden
W25 Petit - Hard | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Jamilah Snells | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 Kwalif. | vs. Althea Hudson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Marine Partaud | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.01.20 1e ronde | vs. Koralie Etienne | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - I. hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Emma Davis | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Turati | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
12.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nastja Kolar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Andrea Renee Villarreal | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kaheaokaleonahenahemaikalani Companion | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shreveport - Clay | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Chelsea Kung | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.06.19 1e ronde | vs. Kailey Evans | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Denver - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sumter - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Haley Giavara | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bethany - Clay | ||||
05.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 6-4, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Williamsburg - Clay | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Ashanti Campfield | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.05.19 1e ronde | vs. Rachel Gailis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cori Gauff | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osprey - Clay | ||||
24.04.19 Kwalif. | vs. Mary Closs | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Brynn Boren | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Amanda Rodgers | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Dothan - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Piter | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Pelham - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Ho | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Megan Mccray | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Micheline Aubuchon | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.02.19 Kwalif. | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Crescenzi | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Navi Mumbai - Hard | ||||
15.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
07.10.18 Kwalif. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
30.09.18 Kwalif. | vs. Claudia Coppola | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail |