WEDSTRIJD
29.08.18 | 2e ronde | Nastja Kolar | Shalimar Talbi | 6-1, 6-0 | Almaty | Clay |
STATISTIEKEN
Nastja Kolar | Shalimar Talbi | |
1e Service % | 35/50 (70%) | 33/45 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/35 (77%) | 15/33 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/15 (47%) | 2/12 (17%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/45 (62%) | 16/50 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/95 (65%) | 33/95 (35%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Shalimar Talbi | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nastja Kolar | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Shalimar Talbi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nastja Kolar | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Shalimar Talbi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nastja Kolar | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Shalimar Talbi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Nastja Kolar | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Shalimar Talbi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nastja Kolar | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Shalimar Talbi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nastja Kolar | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Shalimar Talbi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nastja Kolar vs. Shalimar Talbi - onderlinge wedstrijden
29.08.18 | 2e ronde | Nastja Kolar | Shalimar Talbi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Almaty | Clay |
Nastja Kolar form & Shalimar Talbi form
Nastja Kolar - laatste wedstrijden
W25 Sibenik - Clay | ||||
03.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Liv Sumak | - | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lana Stanisic | - | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Yoana Radulova | 0-6, - Nastja Kolar - scratch | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Anastasia Aleksandra Nikolova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
04.09.22 Halve finale | vs. Alina Granwehr | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.09.22 Kwartfinale | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.09.22 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.22 1e ronde | vs. Elena Gemovic | 6-1, 3-4, Elena Gemovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
17.10.21 Finale | vs. Martha Matoula | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.10.21 Halve finale | vs. Julia Terziyska | 5-0, Julia Terziyska - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.21 Kwartfinale | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.10.21 2e ronde | vs. Katerina Dimitrova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Anna Brogan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.21 1e ronde | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
19.09.21 Finale | vs. Chiara Catini | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.21 Halve finale | vs. Dia Evtimova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.09.21 Kwartfinale | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.21 2e ronde | vs. Gabriela Duca | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Helene Pellicano | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Anna Siskova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Grodzisk - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-1, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
09.06.21 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 6-1, 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
01.06.21 Kwalif. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maja Makoric | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 6-4, 1-10 | wedstrijd detail |
Shalimar Talbi - laatste wedstrijden
W25 Monastir - Hard | ||||
27.01.22 2e ronde | vs. Katherine Sebov | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.22 1e ronde | vs. Nicoleta Dascalu | 6-75, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
18.01.22 1e ronde | vs. Na-Lae Han | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
30.10.21 Halve finale | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.21 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.21 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
27.10.21 1e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
27.08.21 Kwartfinale | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Belgrade - Clay | ||||
26.07.21 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
16.07.21 Kwartfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 0-2, - Shalimar Talbi - scratch | wedstrijd detail | |
15.07.21 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.07.21 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - Hard | ||||
03.06.21 2e ronde | vs. Anna Kubareva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.06.21 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Liepaja - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Anna Bondar | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.21 Kwalif. | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
29.04.21 3e ronde | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.04.21 2e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Dubai - Hard | ||||
01.04.21 Kwartfinale | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.03.21 2e ronde | vs. Bianca Turati | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.03.21 1e ronde | vs. Ankita Raina | 1-6, 4-1, Ankita Raina - scratch | wedstrijd detail | |
29.03.21 Kwalif. | vs. Melis Yasar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail |