WEDSTRIJD
17.04.19 | 1e ronde | Nastja Kolar | Yuka Hosoki | 6-2, 6-1 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Nastja Kolar | Yuka Hosoki | |
1e Service % | 35/55 (64%) | 27/39 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/35 (83%) | 14/27 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/20 (50%) | 4/12 (33%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/39 (54%) | 16/55 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/94 (64%) | 34/94 (36%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nastja Kolar | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Yuka Hosoki | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nastja Kolar | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Yuka Hosoki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nastja Kolar | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Yuka Hosoki | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Nastja Kolar | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Yuka Hosoki | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Nastja Kolar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Yuka Hosoki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nastja Kolar | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Yuka Hosoki | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nastja Kolar | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Yuka Hosoki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nastja Kolar | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nastja Kolar vs. Yuka Hosoki - onderlinge wedstrijden
17.04.19 | 1e ronde | Nastja Kolar | Yuka Hosoki | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Nastja Kolar form & Yuka Hosoki form
Nastja Kolar - laatste wedstrijden
W25 Sibenik - Clay | ||||
03.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Liv Sumak | - | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lana Stanisic | - | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Yoana Radulova | 0-6, - Nastja Kolar - scratch | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Anastasia Aleksandra Nikolova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
04.09.22 Halve finale | vs. Alina Granwehr | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.09.22 Kwartfinale | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.09.22 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.22 1e ronde | vs. Elena Gemovic | 6-1, 3-4, Elena Gemovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
17.10.21 Finale | vs. Martha Matoula | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.10.21 Halve finale | vs. Julia Terziyska | 5-0, Julia Terziyska - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.21 Kwartfinale | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.10.21 2e ronde | vs. Katerina Dimitrova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Anna Brogan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.21 1e ronde | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
19.09.21 Finale | vs. Chiara Catini | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.21 Halve finale | vs. Dia Evtimova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.09.21 Kwartfinale | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.21 2e ronde | vs. Gabriela Duca | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Helene Pellicano | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Anna Siskova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Grodzisk - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-1, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
09.06.21 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 6-1, 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
01.06.21 Kwalif. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maja Makoric | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 6-4, 1-10 | wedstrijd detail |
Yuka Hosoki - laatste wedstrijden
W35 Osaka - Hard | ||||
07.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hiromi Abe | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Riko Kikawada | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Mara Guth | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Louna Zoppas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Yufei Ren | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Luisa Hrda | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Meng Yi Chen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Milana Maslenkova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
18.12.23 1e ronde | vs. Nanari Katsumi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
13.12.23 Kwartfinale | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Amelia Zylberman | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 7-610 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hina Nishi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Hayu Kinoshita | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Haine Ogata | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Mei Hasegawa | 2-6, 0-1, - Yuka Hosoki - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. Anastasiia Sergienko | 7-5, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Akiko Omae | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Ching Laam Lai | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Li Hsin Lin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
26.05.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Honami Sodeyama | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Grass | ||||
15.05.23 Kwalif. | vs. Shiho Akita | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |