WEDSTRIJD
05.05.18 | 1e ronde van de kwal. | Natalia Orlova | Adelina Baravi | 6-4, 4-6, 7-62 | Sajur | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
14.09.99, 24 Jaar
14.09.99, 24 Jaar
Natalia Orlova vs. Adelina Baravi - onderlinge wedstrijden
05.05.18 | 1e ronde van de kwal. | Natalia Orlova | Adelina Baravi | 6-4, 4-6, 7-62 | wedstrijd detail | Sajur | Hard |
Natalia Orlova form & Adelina Baravi form
Natalia Orlova - laatste wedstrijden
W25 Seville - Clay | ||||
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Ella Kordik | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annabella Muerner | 6-1, 6-75, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 0-5, - Natalia Orlova - scratch | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Costanza Traversi | 4-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Kurz | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Michel | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.04.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Peer | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Eloise De Mooij | 7-64, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Amiens - Clay | ||||
05.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lena Thomas Iglesias | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Pescara - Clay | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Costanza Traversi | 0-3, - Natalia Orlova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
21.07.22 2e ronde | vs. Chloe Noel | 1-6, - Natalia Orlova - scratch | wedstrijd detail | |
21.07.22 1e ronde | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.22 Kwalif. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
09.06.22 2e ronde | vs. Veronika Podrez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.06.22 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-2, 3-1, Berta Bonardi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Santa - Hard | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Carolina Gomez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.05.22 Kwalif. | vs. Katerina Tsygourova | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.04.22 1e ronde | vs. Mathilde Lollia | 6-73, - Natalia Orlova - scratch | wedstrijd detail | |
05.04.22 Kwalif. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Adelina Baravi - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 1-3, - Adelina Baravi - scratch | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Billur Gonlusen | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
19.11.19 Kwalif. | vs. Diana Demidova | 6-4, 2-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Karina Kalkenova | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Chekanskaya | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nevena Sokovic | 7-64, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 4-1, Tuana Tinaztepe - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
06.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Michaela Niedermeier | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoleta Stankovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Barbora Cibakova | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Manilova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
30.07.19 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Elisa Andrea Camerano | 4-1, Elisa Andrea Camerano - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Nur - Hard | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Netanya - Hard | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
11.06.19 Kwalif. | vs. Claudia Coppola | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tel - Hard | ||||
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kristin Younes | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.19 1e ronde | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.19 Kwalif. | vs. Louise Kwong | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle De Groot | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.19 Kwalif. | vs. Yu Shan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniya Yersh | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
03.12.18 1e ronde | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
26.11.18 1e ronde | vs. Veronica Napolitano | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |