WEDSTRIJD
26.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Natalia Orlova | Nora Ayala Serra | 6-4, 6-3 | W15 Platja | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
01.11.99, 24 Jaar
01.11.99, 24 Jaar
Natalia Orlova vs. Nora Ayala Serra - onderlinge wedstrijden
26.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Natalia Orlova | Nora Ayala Serra | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Platja | Clay |
18.03.19 | Kwalif. | Natalia Orlova | Nora Ayala Serra | 6-4, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Natalia Orlova form & Nora Ayala Serra form
Natalia Orlova - laatste wedstrijden
W25 Seville - Clay | ||||
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Ella Kordik | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annabella Muerner | 6-1, 6-75, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Costanza Traversi | 4-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 0-5, - Natalia Orlova - scratch | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Kurz | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Michel | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.04.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Peer | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Eloise De Mooij | 7-64, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Amiens - Clay | ||||
05.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lena Thomas Iglesias | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Pescara - Clay | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Costanza Traversi | 0-3, - Natalia Orlova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
21.07.22 2e ronde | vs. Chloe Noel | 1-6, - Natalia Orlova - scratch | wedstrijd detail | |
21.07.22 1e ronde | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.22 Kwalif. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
09.06.22 2e ronde | vs. Veronika Podrez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.06.22 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-2, 3-1, Berta Bonardi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Santa - Hard | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Carolina Gomez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.05.22 Kwalif. | vs. Katerina Tsygourova | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.04.22 1e ronde | vs. Mathilde Lollia | 6-73, - Natalia Orlova - scratch | wedstrijd detail | |
05.04.22 Kwalif. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Nora Ayala Serra - laatste wedstrijden
W15 Valencia - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Ferrer Perez | 6-2, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Fiona Codino | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Borkop | 4-6, 7-62, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Jiho Shin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.12.21 1e ronde | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.21 Kwalif. | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Olivia Thiemke | Olivia Thiemke - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.21 Kwalif. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 7-63, 5-10 | wedstrijd detail | |
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aurora Urso | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
06.09.21 Kwalif. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Olga Saez Larra | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.21 Kwalif. | vs. Valentina Losciale | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julita Saner | 7-64, 0-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santa - Hard | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mihaela Djakovic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Platja - Clay | ||||
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Orlova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mylene Halemai | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. Annick Melgers | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.20 Kwalif. | vs. Blanca Cortijo Parreno | 7-62, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Milan Krish | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Casteleyn | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |