WEDSTRIJD
30.08.18 | 2e ronde | Natalia Siedliska | Maria Paulina Perez Garcia | 6-4, 6-0 | Haren | Clay |
STATISTIEKEN
Natalia Siedliska | Maria Paulina Perez Garcia | |
1e Service % | 29/55 (53%) | 34/47 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/29 (76%) | 15/34 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/26 (54%) | 4/13 (31%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 1/9 (11%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/47 (60%) | 19/55 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/102 (63%) | 38/102 (37%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Natalia Siedliska | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Maria Paulina Perez Garcia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Natalia Siedliska | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Maria Paulina Perez Garcia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Natalia Siedliska | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Maria Paulina Perez Garcia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-3 | Maria Paulina Perez Garcia | |
4-3 | Maria Paulina Perez Garcia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Natalia Siedliska | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Maria Paulina Perez Garcia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Natalia Siedliska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Maria Paulina Perez Garcia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Natalia Siedliska | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Maria Paulina Perez Garcia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Natalia Siedliska | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Maria Paulina Perez Garcia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Natalia Siedliska vs. Maria Paulina Perez Garcia - onderlinge wedstrijden
30.08.18 | 2e ronde | Natalia Siedliska | Maria Paulina Perez Garcia | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | Haren | Clay |
Natalia Siedliska form & Maria Paulina Perez Garcia form
Natalia Siedliska - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Yifan Sun | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, - Natalia Siedliska - scratch | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | - | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Gloriana Nahum | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Luca Udvardy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 0-3, - Natalia Siedliska - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.23 3e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 4-1, Maria Mateas - scratch | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Marusinova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
05.07.23 2e ronde | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Rebeka Margareta Mertena | 7-62, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-72, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
15.06.23 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Curovic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.06.23 Finale | vs. Kristina Paskauskas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.06.23 Halve finale | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 7-5, 2-1, Vanessa Georgiana Popa Teiusanu - scratch | wedstrijd detail |
Maria Paulina Perez Garcia - laatste wedstrijden
W50 Mexico - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elda Lara Cruz | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-70, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.12.23 Kwalif. | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luiza Eidelvein | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 6-4, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Kruger | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Francesca Jones | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Loeb | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rina Saigo | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cali - Clay | ||||
31.01.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Buenos - Clay | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Buenos - Clay | ||||
11.01.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.23 1e ronde | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Lima - Clay | ||||
09.11.22 1e ronde | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Barranquilla - Hard | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 2-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Ibague - Clay | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Julia Riera | 3-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bucaramanga - Clay | ||||
21.10.22 Kwartfinale | vs. Sofia Sewing | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.22 2e ronde | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Alessandra Caceres | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Guayaquil - Clay | ||||
01.10.22 Halve finale | vs. Sofia Sewing | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.22 Kwartfinale | vs. Laura D Arciniegas | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.09.22 2e ronde | vs. Smriti Bhasin | 6-77, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Shria Atturu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Guayaquil - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Camila Romero | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. Xenia Bandurowska | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
27.08.22 Halve finale | vs. Solana Sierra | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.08.22 Kwartfinale | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |