WEDSTRIJD
30.05.16 | Kwalif. | Natalie Cvackova | Julia Przybylska | 6-1, 3-6, 6-3 | Szczawno Zdroj | Clay |
STATISTIEKEN
Czech Republic
18.01.96, 28 Jaar
18.01.96, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
15.02.96, 28 Jaar
15.02.96, 28 Jaar
Natalie Cvackova vs. Julia Przybylska - onderlinge wedstrijden
30.05.16 | Kwalif. | Natalie Cvackova | Julia Przybylska | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Szczawno Zdroj | Clay |
Natalie Cvackova form & Julia Przybylska form
Natalie Cvackova - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
02.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
27.09.17 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.09.17 Kwalif. | vs. Viktoriya Lavrentyeva | 6-3, 6-74, 6-0 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
13.09.17 1e ronde | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.17 Kwalif. | vs. Jana Boubelikova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Eliska Kleisnerova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
04.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Brozova | 1-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.17 Kwalif. | vs. Dagmar Dudlakova | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
29.08.17 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.17 Kwalif. | vs. Nadia Brunzlow | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Pietras | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Joanna Zawadzka | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Targu Jiu - Clay | ||||
24.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Kudelova | 5-7, 6-4, 6-713 | wedstrijd detail | |
Targu Jiu - Clay | ||||
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Mariana Correa | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
07.09.16 2e ronde | vs. Dasha Ivanova | - | wedstrijd detail | |
06.09.16 1e ronde | vs. Nikola Novotna | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Vienna - Clay | ||||
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Jacqueline Boepple | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
18.07.16 Kwalif. | vs. Sasa Klanecek | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Trickovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Olomouc - Clay | ||||
11.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Kramperova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
08.07.16 Kwartfinale | vs. Anastasia Vdovenco | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.07.16 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.07.16 1e ronde | vs. Kassandra Davesne | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.07.16 Kwalif. | vs. Paula Mihaela Onita | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Focsani - Clay | ||||
27.06.16 2e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prerov - Clay | ||||
15.06.16 2e ronde | vs. Patrycja Polanska | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.16 1e ronde | vs. Ani Amiraghyan | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail |
Julia Przybylska - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
06.07.20 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.06.20 1e ronde | vs. Wiktoria Saska | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Kudryavtseva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
29.08.17 1e ronde | vs. Katarzyna Wysoczanska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Furmaniak | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Lodzki | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
08.08.17 1e ronde | vs. Seone Mendez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Torun - Clay | ||||
26.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Palkina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
05.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Koberlingova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
29.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nuernberg - Clay | ||||
22.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Slovenska Lupca - Clay | ||||
15.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Maluniakova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Palcatova | 6-0, 3-0, Barbora Palcatova - scratch | wedstrijd detail | |
Rebecq - Clay | ||||
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Heinrichs | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Puszczykowo - Hard | ||||
08.06.16 2e ronde | vs. Piia Suomalainen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.16 1e ronde | vs. Klaudia Wira | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Charlene Mueller | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.06.16 Kwalif. | vs. Hanna Tarlouskaya | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Szczawno Zdroj - Clay | ||||
30.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Elina Nepliy | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.05.16 Kwalif. | vs. Natalie Cvackova | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
24.05.16 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.05.16 Kwalif. | vs. Barbora Palcatova | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.05.16 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Zajda | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Braunschweig - Clay | ||||
24.08.15 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Leipzig - Clay | ||||
17.08.15 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Miklova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Torun - Clay | ||||
29.06.15 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Lehnert | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava - Clay | ||||
25.08.14 Kwalif. | vs. Hana Pektorova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Duino Aurisina - Clay | ||||
18.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Petra Pokorna | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Leipzig - Clay | ||||
11.08.14 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |