WEDSTRIJD
13.03.18 | 1e ronde van de kwal. | Natalija Stevanovic | Costanza Traversi | 6-1, 6-0 | Santa Margherita | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
19.07.00, 23 Jaar
14460 $
19.07.00, 23 Jaar
14460 $
Natalija Stevanovic vs. Costanza Traversi - onderlinge wedstrijden
13.03.18 | 1e ronde van de kwal. | Natalija Stevanovic | Costanza Traversi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Santa Margherita | Clay |
Natalija Stevanovic form & Costanza Traversi form
Natalija Stevanovic - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jule Niemeier | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
15.02.24 Kwartfinale | vs. Hailey Baptiste | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Kayla Cross | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maya Joint | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
03.01.24 Kwartfinale | vs. Ajla Tomljanovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 0-2, - Natalija Stevanovic - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Yue Yuan | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Na-Lae Han | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-2, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Mai Hontama | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
15.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiraz Bechri | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
16.09.23 Kwalif. | vs. Maria Mateas | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Sewing | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katrina Scott | 2-6, 3-3, - Natalija Stevanovic - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.08.23 2e ronde | vs. Cadence Brace | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Costanza Traversi - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Annika Kannan | 2-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Verena Meliss | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 7-63, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Panna Bartha | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Nadiya Kolb | 7-5, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 7-5, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Turati | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Eszter Meri | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Stefanie Auer | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Zuzana Sopkova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marlene Hermann | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nanou Thys | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Sopkova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Verena Gantschnig | 6-0, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Mair | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail |