WEDSTRIJD
04.05.15 | 2e ronde | Natasha Fourouclas | Csilla Argyelan | 6-3, 6-71, 6-3 | Puszczykowo | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Natasha Fourouclas vs. Csilla Argyelan - onderlinge wedstrijden
04.05.15 | 2e ronde | Natasha Fourouclas | Csilla Argyelan | 6-3, 6-71, 6-3 | wedstrijd detail | Puszczykowo | Hard |
Natasha Fourouclas form & Csilla Argyelan form
Natasha Fourouclas - laatste wedstrijden
W25 Roehampton - Hard | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 0-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Andre Lukosiute | 4-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Pitak | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 Kwalif. | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Dublin - Carpet | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Sophia Biolay | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.19 2e ronde | vs. Sophia Biolay | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Chloe Compson | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Chloe Compson | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Maja Issler | 6-77, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Maja Issler | 6-77, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Ryan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Ryan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
11.06.19 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
05.06.19 Kwalif. | vs. Audrey Dabomve | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.06.19 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Corroios Seixal - Hard | ||||
02.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Berrendorf | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guimaraes - Hard | ||||
24.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Gaspar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Essen - Clay | ||||
10.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ana-Lena Toto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Darmstadt - Clay | ||||
20.07.15 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Borecka | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Aschaffenburg - Clay | ||||
13.07.15 2e ronde van de kwal. | vs. Ann-Christin Nilsson | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.07.15 Kwalif. | vs. Daiana Negreanu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Amstelveen - Clay | ||||
06.07.15 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.07.15 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Stuttgart Vaihingen - Clay | ||||
29.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Shkudun | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Helsingborg - Clay | ||||
22.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Ida Jarlskog | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail |
Csilla Argyelan - laatste wedstrijden
W15 Tbilisi - Hard | ||||
30.04.19 Kwalif. | vs. Barbare Eristavi | 1-5, - Csilla Argyelan - scratch | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
07.11.18 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chornomorsk - Clay | ||||
02.10.18 1e ronde | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 3-6, 1-4, - Csilla Argyelan - scratch | wedstrijd detail | |
Chornomorsk - Clay | ||||
25.09.18 1e ronde | vs. Daria Solovyeva | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Batumi - Hard | ||||
20.09.18 2e ronde | vs. Ana Shanidze | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.18 Kwartfinale | vs. Daria Kudashova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.18 1e ronde | vs. Cagla Teoman | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Frydek Mistek - Clay | ||||
09.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Mandelikova | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
Trieste - Clay | ||||
04.09.18 1e ronde | vs. Nika Radisic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandrina Naydenova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Vrnjacka Banja - Clay | ||||
21.08.18 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Arad - Clay | ||||
08.08.18 1e ronde | vs. Alexandra Damaschin | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Savitaipale - Clay | ||||
02.08.18 2e ronde | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.08.18 1e ronde | vs. Irina Lapustina | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
22.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Vankova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Olomouc - Clay | ||||
15.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Pia Konig | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
07.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Clay | ||||
24.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Petra Melounova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kaltenkirchen - Clay | ||||
18.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jenifer Anger | 5-7, - Csilla Argyelan - scratch | wedstrijd detail | |
Hodmezovasarhely - Clay | ||||
10.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Reka Pecsi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nadia Podoroska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
07.06.18 2e ronde | vs. Jana Jablonovska | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.06.18 1e ronde | vs. Tea Faber | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kaposvar - Clay | ||||
08.05.18 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 0-6, 1-2, - Csilla Argyelan - scratch | wedstrijd detail | |
07.05.18 Kwalif. | vs. Adrienn Horvath | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Bojana Jovanovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tucepi - Clay | ||||
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Encarnacion - Clay | ||||
07.11.17 1e ronde | vs. Liz Carolina Chileno | 4-6, - Csilla Argyelan - scratch | wedstrijd detail | |
Asuncion - Clay | ||||
31.10.17 1e ronde | vs. Lara Escauriza | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |