WEDSTRIJD
12.02.19 | 1e ronde | Natasha Russell | Georgiana Ruhrig | 6-4, 6-4 | W15 Port | Hard |
STATISTIEKEN
Natasha Russell | Georgiana Ruhrig | |
1e Service % | 38/66 (58%) | 50/71 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/38 (53%) | 29/50 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/28 (50%) | 6/21 (29%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/71 (51%) | 32/66 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/137 (51%) | 67/137 (49%) |
Dubbele fouten | 6 | 1 |
Aces | 5 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Georgiana Ruhrig | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Natasha Russell | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Georgiana Ruhrig | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Natasha Russell | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Georgiana Ruhrig | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Natasha Russell | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Georgiana Ruhrig | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Natasha Russell | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Georgiana Ruhrig | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Natasha Russell | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Georgiana Ruhrig | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Natasha Russell | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Georgiana Ruhrig | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Natasha Russell | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Georgiana Ruhrig | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Natasha Russell | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Georgiana Ruhrig | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Natasha Russell | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Georgiana Ruhrig | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Natasha Russell | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Australia
15.04.02, 21 Jaar
15.04.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
21.07.95, 28 Jaar
21.07.95, 28 Jaar
Natasha Russell vs. Georgiana Ruhrig - onderlinge wedstrijden
12.02.19 | 1e ronde | Natasha Russell | Georgiana Ruhrig | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Port | Hard |
Natasha Russell form & Georgiana Ruhrig form
Natasha Russell - laatste wedstrijden
W25 Mildura - Grass | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Ureke | 6-2, 1-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Tinker | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
26.01.20 1e ronde | vs. Pia Lovric | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Port - Hard | ||||
15.02.19 Kwartfinale | vs. Charlotte Kempenaers-Pocz | 1-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.19 2e ronde | vs. Tayla Whitehouse | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.02.19 1e ronde | vs. Georgiana Ruhrig | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lotus Rayani | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Monica Robinson | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
05.03.18 Kwalif. | vs. Anastasia Berezov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Selamawit Ouliaris | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
03.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Somer Dalla-Bona | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Georgiana Ruhrig - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Sarah Rokusek | 4-6, 7-66, 6-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Megan Markov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Natalie Gaft | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Cetinay | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Yexin Ma | 2-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Melisa Ercan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Amelia Zylberman | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Focsani - Clay | ||||
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andra Cristina Captan | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Vittoria Viviani | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joana Eidukonyte | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Perth - Hard | ||||
19.02.19 1e ronde | vs. Irina Ramialison | 1-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.02.19 Kwalif. | vs. Jessica Fowler | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Casey Tay | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Port - Hard | ||||
12.02.19 1e ronde | vs. Natasha Russell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
04.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Mays | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Wlodarczak | 6-0, 1-0, Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Masa Jovanovic | 2-6, 6-4, 6-76 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
09.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Oona Orpana | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
02.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sirinat Niyomsub | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Yi Tsen Cho | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.17 Kwalif. | vs. Elaine Genovese | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Isha Budwal | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |