WEDSTRIJD
08.03.17 | 1e ronde | Natela Dzalamidze | Freya Christie | 6-4, 4-2, - scratch | Mildura | Grass |
STATISTIEKEN
Natela Dzalamidze | Freya Christie | |
1e Service % | 28/50 (56%) | 16/42 (38%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/28 (82%) | 14/16 (88%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/22 (55%) | 14/26 (54%) |
Benutte Breakpoints | 2/4 (50%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 14/42 (33%) | 15/50 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 49/92 (53%) | 43/92 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 5 | 6 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Natela Dzalamidze vs. Freya Christie - onderlinge wedstrijden
08.03.17 | 1e ronde | Natela Dzalamidze | Freya Christie | 6-4, 4-2, Freya Christie - scratch | wedstrijd detail | Mildura | Grass |
Natela Dzalamidze form & Freya Christie form
Natela Dzalamidze - laatste wedstrijden
W25 Oeiras - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
25.02.20 Kwalif. | vs. Daria Kruzhkova | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Girardi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Adriana Rajkovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Taipei - Carpet | ||||
11.11.19 Kwalif. | vs. Aldila Sutjiadi | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Landisville - Hard | ||||
06.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Risa Ozaki | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Hradecka | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
07.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Marfutina | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Khimki - I. hard | ||||
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Karine Sarkisova | 4-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
Croissy Beaubourg - I. hard | ||||
24.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. An-Sophie Mestach | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
11.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Gasanova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Albuquerque - Hard | ||||
20.09.17 1e ronde | vs. Jovana Jovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Redding - Hard | ||||
14.09.17 2e ronde | vs. Chanel Simmonds | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.09.17 1e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 7-67, 6-0 | wedstrijd detail | |
Artvin - Hard | ||||
23.08.17 1e ronde | vs. Michaela Honcova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Astana - Hard | ||||
22.07.17 Halve finale | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.07.17 Kwartfinale | vs. Veronika Kudermetova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.07.17 2e ronde | vs. Varvara Flink | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.17 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
11.07.17 1e ronde | vs. Vlada Koval | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ilkley - Grass | ||||
21.06.17 1e ronde | vs. Asia Muhammad | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Mccolgan | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.06.17 Kwalif. | vs. Francoise Abanda | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail |
Freya Christie - laatste wedstrijden
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Glushko | 2-6, 7-66, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 6-74, 6-72 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Hutchinson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
04.12.23 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Ekaterine Gorgodze | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Katy Dunne | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabia Paskauskas | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 5-7, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Chekanskaya | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 Kwalif. | vs. Daria Raimondo | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Potocnik | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Sloane Stephens | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Katie Swan | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |