WEDSTRIJD
29.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Nathaly Kurata | Gabriela Duca | 6-4, 6-2 | W25+H Bad | Clay |
STATISTIEKEN
Nathaly Kurata | Gabriela Duca | |
1e Service % | 51/64 (80%) | 40/64 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/51 (61%) | 21/40 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/13 (54%) | 10/24 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 2/10 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/64 (52%) | 26/64 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/128 (55%) | 57/128 (45%) |
Dubbele fouten | ||
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Gabriela Duca | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Nathaly Kurata | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
Nathaly Kurata | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Gabriela Duca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Nathaly Kurata | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Gabriela Duca | |
Nathaly Kurata | 4-3 | |
5-3 | Gabriela Duca | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Nathaly Kurata | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Gabriela Duca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Nathaly Kurata | 1-0 | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Gabriela Duca | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Nathaly Kurata | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-A[BP] | ||
3-1 | Gabriela Duca | |
0-0 | ||
Nathaly Kurata | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Gabriela Duca | |
0-0 | ||
Nathaly Kurata | 6-2 | |
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nathaly Kurata vs. Gabriela Duca - onderlinge wedstrijden
29.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Nathaly Kurata | Gabriela Duca | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W25+H Bad | Clay |
Nathaly Kurata form & Gabriela Duca form
Nathaly Kurata - laatste wedstrijden
Gabriela Duca - laatste wedstrijden
W15 Brasov - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Mara Gae | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.22 Kwalif. | vs. Sara Daavettila | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-1, Aleksandra Melnikova - scratch | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Hasegawa | 6-4, 6-76, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Shalamanova | 6-71, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.22 Kwalif. | vs. Alian Zack | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carly Kunkler | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.22 Kwalif. | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anali Kocevar | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.11.21 Kwalif. | vs. Lena Greiner | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.11.21 2e ronde | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.11.21 1e ronde | vs. Viera Deeperm | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Zongyu Li | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 Kwalif. | vs. Rebeka Stolmar | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tamara Kostic | 1-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
16.09.21 2e ronde | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |