WEDSTRIJD
10.07.20 | 1e ronde | Nefisa Berberovic | Anita Wagner | 5-7, 7-61, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nefisa Berberovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Anita Wagner | |
0-0, 0-30 | ||
Nefisa Berberovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-1 | Anita Wagner | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Nefisa Berberovic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Anita Wagner | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30 | ||
Nefisa Berberovic | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Anita Wagner | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
Nefisa Berberovic | 4-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Anita Wagner | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Nefisa Berberovic | 5-5 | |
0-0 | ||
5-6 | Anita Wagner | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
5-7 |
2 | ||
Nefisa Berberovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-0 | Anita Wagner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nefisa Berberovic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
2-1 | Anita Wagner | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-30[BP], 40-A | ||
Nefisa Berberovic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Anita Wagner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
3-4 | Anita Wagner | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Nefisa Berberovic | 3-5 | |
0-0 | ||
4-5 | Anita Wagner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Nefisa Berberovic | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30 | ||
6-5 | Anita Wagner | |
0-0 | ||
Nefisa Berberovic | (1) | |
0-0, 2-0, 3-0, 4-1, 5-1 | ||
(2) | Anita Wagner | |
0-0, 2-0, 3-0, 4-1, 5-1 | ||
Nefisa Berberovic | (3) | |
0-0, 2-0, 3-0, 4-1, 5-1 | ||
(4) | Anita Wagner | |
0-0, 2-0, 3-0, 4-1, 5-1 | ||
(5) | Anita Wagner | |
0-0, 2-0, 3-0, 4-1, 5-1 | ||
7-61 |
3 | ||
0-0 | Anita Wagner | |
Nefisa Berberovic | 1-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-0 | Anita Wagner | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Nefisa Berberovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-1 | Anita Wagner | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
4-2 | Anita Wagner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40 | ||
Nefisa Berberovic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-3 | Anita Wagner | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
Nefisa Berberovic | 6-3 | |
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nefisa Berberovic vs. Anita Wagner - onderlinge wedstrijden
10.07.20 | 1e ronde | Nefisa Berberovic | Anita Wagner | 5-7, 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
21.10.18 | 1e ronde van de kwal. | Nefisa Berberovic | Anita Wagner | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Santa Margherita | Clay |
Nefisa Berberovic form & Anita Wagner form
Nefisa Berberovic - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Tara Wurth | 5-2, def. | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 7-5, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Tamara Zidansek | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-79, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Fiona Ganz | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Harmony Tan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
01.10.23 Finale | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Katy Dunne | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Anita Wagner - laatste wedstrijden
W60 Biarritz - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naho Sato | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Clay | ||||
26.09.22 Kwalif. | vs. Enola Chiesa | 6-4, 2-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Azadinho | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Danderyd - Clay | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Mona Barthel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.08.22 Kwalif. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 0-2, - Anita Wagner - scratch | wedstrijd detail | |
03.05.22 Kwalif. | vs. Alyssa Reguer | 5-7, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.04.22 Kwalif. | vs. Nicole Khirin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carlotta Moccia | 6-3, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Martyna Kubka | 7-5, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Domova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
31.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Youmi Zhuoma | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
25.01.22 Kwalif. | vs. Flavie Brugnone | 6-76, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Grubor | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Haabneeme - I. hard | ||||
02.11.21 Kwalif. | vs. Jessica Failla | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Ramenskaja | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Sezer | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Mavie Osterreicher | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Evita Ramirez | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.09.21 1e ronde | vs. Noelia Zeballos | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Warmbad - Clay | ||||
17.08.21 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-2, 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. Chihiro Takayama | 5-7, 0-1, - Anita Wagner - scratch | wedstrijd detail |