WEDSTRIJD
17.10.19 | 2e ronde | Nefisa Berberovic | Arabella Koller | 6-1, 6-2 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Nefisa Berberovic | Arabella Koller | |
1e Service % | 37/59 (63%) | 33/45 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/37 (62%) | 9/33 (27%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/22 (55%) | 6/12 (50%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 2/9 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/45 (67%) | 24/59 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/104 (63%) | 39/104 (38%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nefisa Berberovic | 2-1 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
3-1 | Arabella Koller | |
0-0 | ||
Nefisa Berberovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Nefisa Berberovic | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Arabella Koller | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nefisa Berberovic | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Arabella Koller | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Nefisa Berberovic | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Arabella Koller | |
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
31.08.00, 23 Jaar
18770 $
31.08.00, 23 Jaar
18770 $
Nefisa Berberovic vs. Arabella Koller - onderlinge wedstrijden
17.10.19 | 2e ronde | Nefisa Berberovic | Arabella Koller | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Nefisa Berberovic form & Arabella Koller form
Nefisa Berberovic - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Tara Wurth | 5-2, def. | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 7-5, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Tamara Zidansek | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-79, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Fiona Ganz | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Harmony Tan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
01.10.23 Finale | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Katy Dunne | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Arabella Koller - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ohunene Comfort Yakubu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Anna Petkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yuno Kitahara | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Hina Inoue | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 3-1, Xenia Bandurowska - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Safta | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Evgeniya Burdina | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Sophia Biolay | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Stefania Bojica | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |