WEDSTRIJD
05.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Nell Miller | Anamarija Spoljaric | 6-1, 6-3 | W25 Chiswick | Hard |
STATISTIEKEN
Nell Miller | Anamarija Spoljaric | |
1e Service % | 26/44 (59%) | 32/47 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/26 (85%) | 15/32 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/18 (44%) | 6/15 (40%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/47 (55%) | 14/44 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/91 (62%) | 35/91 (38%) |
Dubbele fouten | 8 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anamarija Spoljaric | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nell Miller | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Anamarija Spoljaric | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Nell Miller | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Anamarija Spoljaric | |
Nell Miller | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Anamarija Spoljaric | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
6-1 |
2 | ||
Nell Miller | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anamarija Spoljaric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-0 | Anamarija Spoljaric | |
0-0 | ||
Nell Miller | 3-1 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
3-2 | Anamarija Spoljaric | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nell Miller | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Anamarija Spoljaric | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nell Miller | 5-3 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Croatia
02.07.98, 25 Jaar
02.07.98, 25 Jaar
Nell Miller vs. Anamarija Spoljaric - onderlinge wedstrijden
05.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Nell Miller | Anamarija Spoljaric | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Chiswick | Hard |
Nell Miller form & Anamarija Spoljaric form
Nell Miller - laatste wedstrijden
W35 Loughborough - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Lucie Petruzelova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karma Yacavino | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Petja Drame | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ava Williamson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Patricia Grigoras | 6-2, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kamea Medora | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
21.11.22 Kwalif. | vs. Jada Bui | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Gombitova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
26.07.20 1e ronde | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.07.20 1e ronde | vs. Esther Adeshina | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Eden Silva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.07.20 1e ronde | vs. Naomi Broady | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.07.20 1e ronde | vs. Freya Christie | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.07.20 1e ronde | vs. Nadia Rawson | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Lillian Mould | 7-5, 5-2 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Amelia Bissett | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Sasha Hill | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - I. hard | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Pamela Montez | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Muskan Mahajan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Brooke Thompson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Voznyak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
17.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Gracie Epps | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yamilet Castillo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.08.19 Kwalif. | vs. Holly Hutchinson | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
05.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marne Dercksen | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lawrence - I. hard | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Harrison | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Anamarija Spoljaric - laatste wedstrijden
W25 St. - Clay | ||||
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Melanie Stokke | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Zagreb - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Agnes Bukta | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nell Miller | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Beau Deleu | 6-2, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Schio - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Caitlyn Portela | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.06.19 Kwalif. | vs. Alica Rusova | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
18.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 7-65, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Joksovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
09.05.19 2e ronde | vs. Mira Antonitsch | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.05.19 1e ronde | vs. Eleni Kampantai | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.05.19 Kwalif. | vs. Giorgie Jones | 6-2, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kontolaimaki | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 7-69, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gloria Ceschi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chinatsu Shimizu | 1-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
11.11.18 Kwalif. | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kontolaimaki | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Izabela Gabriela Novac | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Kostaki | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
28.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zagreb - Clay | ||||
02.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Katja Milas | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maribor - Clay | ||||
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
02.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Kovacicova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
20.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dariya Detkovskaya | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
14.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
15.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Van Heerden | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |