Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Moldaviƫ
09.11.97, 26 Jaar
09.11.97, 26 Jaar
Nicola Geuer vs. Alisa Martinov - onderlinge wedstrijden
06.10.14 | 1e ronde | Nicola Geuer | Alisa Martinov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Albena | Clay |
Nicola Geuer form & Alisa Martinov form
Nicola Geuer - laatste wedstrijden
Albena - Clay | ||||
06.10.14 1e ronde | vs. Alisa Martinov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.10.14 2e ronde | vs. Helen Ploskina | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.14 Kwartfinale | vs. Pernilla Mendesova | 6-2, 5-7, 1-3, - Nicola Geuer - scratch | wedstrijd detail | |
Shrewsbury - I. hard | ||||
15.09.14 1e ronde | vs. Indy De Vroome | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.14 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Harrington | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.09.14 Kwalif. | vs. Karen Barritza | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Alphen aan - Clay | ||||
01.09.14 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.09.14 Kwalif. | vs. Jainy Scheepens | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.09.14 1e ronde | vs. Jainy Scheepens | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.09.14 2e ronde | vs. Richel Hogenkamp | 5-7, 7-67, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - Clay | ||||
25.08.14 1e ronde | vs. Bernice Van De Velde | 6-3, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.08.14 2e ronde | vs. Kelly Versteeg | 7-63, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.08.14 Kwartfinale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.14 Kwalif. | vs. Elke Tiel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hechingen - Clay | ||||
04.08.14 Kwalif. | vs. Lisa Matviyenko | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.08.14 1e ronde | vs. Carina Witthoeft | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.08.14 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Lutzeier | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Darmstadt - Clay | ||||
14.07.14 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.14 Kwalif. | vs. Iva Primorac | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.07.14 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Spremo | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Darmstadt - Clay | ||||
15.07.13 1e ronde | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brussels - Clay | ||||
01.07.13 2e ronde | vs. Hanna Landener | 2-6, 7-60, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.07.13 Halve finale | vs. Eugeniya Pashkova | 3-6, 0-1, - Nicola Geuer - scratch | wedstrijd detail | |
01.07.13 Kwartfinale | vs. Marie Benoit | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.07.13 1e ronde | vs. Eugenie Chapelle | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Kristinehamn - Clay | ||||
24.06.13 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
06.05.13 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.05.13 2e ronde | vs. Paulina Wulcan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Alisa Martinov - laatste wedstrijden
Iasi - Clay | ||||
06.07.15 1e ronde van de kwal. | vs. Ariana Saki | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Galati - Clay | ||||
08.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Porubin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Galati - Clay | ||||
01.06.15 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Galati - Clay | ||||
25.05.15 1e ronde van de kwal. | vs. Blanca Elena Butnaru | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.05.15 Kwalif. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.05.15 1e ronde | vs. Irina Fetecau | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Albena - Clay | ||||
06.10.14 1e ronde | vs. Nicola Geuer | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Albena - Clay | ||||
29.09.14 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 1-6, 7-61, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.09.14 2e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Zhupanska | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.09.14 Kwalif. | vs. Regina Husak | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Varna - Clay | ||||
22.09.14 2e ronde van de kwal. | vs. Raluca Ciufrila | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dobrich - Clay | ||||
15.09.14 1e ronde van de kwal. | vs. Vivian Zlatanova | 2-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - Clay | ||||
08.09.14 Kwalif. | vs. Carolin Daniels | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.09.14 1e ronde van de kwal. | vs. Stefani Arsova | 6-1, 4-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
Galati - Clay | ||||
01.09.14 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Mokrova | 2-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.14 Kwalif. | vs. Avital Vaysbuch | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.09.14 1e ronde | vs. Bianca Hincu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mamaia - Clay | ||||
25.08.14 1e ronde van de kwal. | vs. Nadezda Gorbachkova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
18.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Agnes Szatmari | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Galati - Clay | ||||
14.07.14 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Ciobanu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
07.07.14 1e ronde | vs. Simona Ionescu | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
23.06.14 2e ronde van de kwal. | vs. Teodora Adina Ardeleanu | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Galati - Clay | ||||
16.06.14 1e ronde | vs. Iulia Maria Ivascu | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
02.06.14 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Papi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu - Clay | ||||
26.05.14 1e ronde | vs. Irina Fetecau | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
25.11.13 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Finck | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
18.11.13 Kwalif. | vs. Ksenia Stashenkova | 6-78, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.11.13 1e ronde | vs. Diana Krasnova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.11.13 1e ronde van de kwal. | vs. Jeannez Daniel | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |