WEDSTRIJD
04.08.14 | 1e ronde van de kwal. | Nicola Geuer | Lena Lutzeier | 6-2, 6-1 | Hechingen | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nicola Geuer vs. Lena Lutzeier - onderlinge wedstrijden
04.08.14 | 1e ronde van de kwal. | Nicola Geuer | Lena Lutzeier | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Hechingen | Clay |
Nicola Geuer form & Lena Lutzeier form
Nicola Geuer - laatste wedstrijden
Albena - Clay | ||||
06.10.14 1e ronde | vs. Alisa Martinov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.10.14 2e ronde | vs. Helen Ploskina | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.14 Kwartfinale | vs. Pernilla Mendesova | 6-2, 5-7, 1-3, - Nicola Geuer - scratch | wedstrijd detail | |
Shrewsbury - I. hard | ||||
15.09.14 Kwalif. | vs. Karen Barritza | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.14 1e ronde | vs. Indy De Vroome | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.14 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Harrington | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Alphen aan - Clay | ||||
01.09.14 2e ronde | vs. Richel Hogenkamp | 5-7, 7-67, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.14 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.09.14 Kwalif. | vs. Jainy Scheepens | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.09.14 1e ronde | vs. Jainy Scheepens | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - Clay | ||||
25.08.14 1e ronde | vs. Bernice Van De Velde | 6-3, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.08.14 2e ronde | vs. Kelly Versteeg | 7-63, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.08.14 Kwartfinale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.14 Kwalif. | vs. Elke Tiel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hechingen - Clay | ||||
04.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.08.14 Kwalif. | vs. Lisa Matviyenko | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.08.14 1e ronde | vs. Carina Witthoeft | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.08.14 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Lutzeier | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Darmstadt - Clay | ||||
14.07.14 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Spremo | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.07.14 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.14 Kwalif. | vs. Iva Primorac | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Darmstadt - Clay | ||||
15.07.13 1e ronde | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brussels - Clay | ||||
01.07.13 1e ronde | vs. Eugenie Chapelle | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.07.13 2e ronde | vs. Hanna Landener | 2-6, 7-60, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.07.13 Halve finale | vs. Eugeniya Pashkova | 3-6, 0-1, - Nicola Geuer - scratch | wedstrijd detail | |
01.07.13 Kwartfinale | vs. Marie Benoit | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Kristinehamn - Clay | ||||
24.06.13 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
06.05.13 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.05.13 2e ronde | vs. Paulina Wulcan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Lena Lutzeier - laatste wedstrijden
W25 Florence - Hard | ||||
12.10.21 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 2-6, 6-3, 1-10 | wedstrijd detail | |
11.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Bryan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
05.10.21 1e ronde | vs. Katerina Stewart | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sonja Krtenova | - Lena Lutzeier - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25+H Bad - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yvonne Neuwirth | 4-3, - Lena Lutzeier - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Mira Antonitsch | 6-1, 1-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Melanie Stokke | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
02.07.19 1e ronde | vs. Yvonne Neuwirth | 6-4, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
24.06.19 Kwalif. | vs. Jule Niemeier | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Fritsch | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
01.06.19 Halve finale | vs. Barbara Gatica | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.05.19 Kwartfinale | vs. Nina Stadler | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.05.19 2e ronde | vs. Ines Murta | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Maria Gomez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
24.05.19 Kwartfinale | vs. Chiara Scholl | 7-5, 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
23.05.19 2e ronde | vs. Szabina Szlavikovics | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.05.19 1e ronde | vs. Gabriela Horackova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
03.05.19 Kwartfinale | vs. Estelle Cascino | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.05.19 2e ronde | vs. Sarah Lee | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.04.19 1e ronde | vs. Laura Ashley | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.19 Kwalif. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.19 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.19 1e ronde | vs. Anastasia Vdovenco | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.19 Kwartfinale | vs. Indy De Vroome | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.19 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 0-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |