INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nicola Geuer vs. Marie Benoit - onderlinge wedstrijden
01.07.13 | Kwartfinale | Nicola Geuer | Marie Benoit | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Brussels | Clay |
Nicola Geuer form & Marie Benoit form
Nicola Geuer - laatste wedstrijden
Albena - Clay | ||||
06.10.14 1e ronde | vs. Alisa Martinov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.10.14 2e ronde | vs. Helen Ploskina | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.14 Kwartfinale | vs. Pernilla Mendesova | 6-2, 5-7, 1-3, - Nicola Geuer - scratch | wedstrijd detail | |
Shrewsbury - I. hard | ||||
15.09.14 Kwalif. | vs. Karen Barritza | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.14 1e ronde | vs. Indy De Vroome | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.14 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Harrington | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Alphen aan - Clay | ||||
01.09.14 2e ronde | vs. Richel Hogenkamp | 5-7, 7-67, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.14 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.09.14 Kwalif. | vs. Jainy Scheepens | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.09.14 1e ronde | vs. Jainy Scheepens | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - Clay | ||||
25.08.14 Kwalif. | vs. Elke Tiel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.14 1e ronde | vs. Bernice Van De Velde | 6-3, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.08.14 2e ronde | vs. Kelly Versteeg | 7-63, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.08.14 Kwartfinale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hechingen - Clay | ||||
04.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.08.14 Kwalif. | vs. Lisa Matviyenko | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.08.14 1e ronde | vs. Carina Witthoeft | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.08.14 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Lutzeier | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Darmstadt - Clay | ||||
14.07.14 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Spremo | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.07.14 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.14 Kwalif. | vs. Iva Primorac | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Darmstadt - Clay | ||||
15.07.13 1e ronde | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brussels - Clay | ||||
01.07.13 1e ronde | vs. Eugenie Chapelle | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.07.13 2e ronde | vs. Hanna Landener | 2-6, 7-60, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.07.13 Halve finale | vs. Eugeniya Pashkova | 3-6, 0-1, - Nicola Geuer - scratch | wedstrijd detail | |
01.07.13 Kwartfinale | vs. Marie Benoit | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Kristinehamn - Clay | ||||
24.06.13 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
06.05.13 Halve finale | vs. Ellen Allgurin | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.05.13 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Marie Benoit - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | Astrid Lew Yan Foon - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Francesca Jones | 6-75, 2-4, - Marie Benoit - scratch | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Emma Lene | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
18.02.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 2-0, Dalila Spiteri - scratch | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-73, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-0, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 6-74, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Hanna Chang | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
21.01.24 Finale | vs. Leonie Kung | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Jessica Pieri | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Allura Zamarripa | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Allie Kiick | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Alice Rame | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 3e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 3-0, Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |