WEDSTRIJD
19.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Nicole Gadient | Ambre Feder | 6-1, 6-0 | W15 Wanfercee | Clay |
STATISTIEKEN
Switzerland
07.08.98, 25 Jaar
28926 $
07.08.98, 25 Jaar
28926 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
13.06.00, 23 Jaar
13.06.00, 23 Jaar
Nicole Gadient vs. Ambre Feder - onderlinge wedstrijden
20.04.21 | 2e ronde van de kwal. | Nicole Gadient | Ambre Feder | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
19.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Nicole Gadient | Ambre Feder | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Wanfercee | Clay |
Nicole Gadient form & Ambre Feder form
Nicole Gadient - laatste wedstrijden
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Ambre Feder - laatste wedstrijden
W25 Glasgow - I. hard | ||||
14.02.22 Kwalif. | vs. Barbora Palicova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucy Webber | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Birmingham - I. hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loughborough - I. hard | ||||
25.01.22 1e ronde | vs. Jana Fett | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.01.22 Kwalif. | vs. Danielle Daley | 7-64, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Smith | 4-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.12.21 1e ronde | vs. Akvile Parazinskaite | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.21 Kwalif. | vs. Pia Praefke | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Luana Plaza Araujo | 3-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.12.21 1e ronde | vs. Erika Sema | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.12.21 Kwalif. | vs. Selya Rakki | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Patricija Dubinoviciute | 3-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.21 Kwalif. | vs. Ritage Faizy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Malannia Vashkevich | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Fang An Lin | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.10.21 1e ronde | vs. Valentina Gaggini | 3-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.10.21 Kwalif. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Feryel Ben Hassen | Feryel Ben Hassen - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.21 Kwalif. | vs. Margaux Komano | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.09.21 Kwalif. | vs. Marie Villet | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ranim Rassil | 4-6, 6-0, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.09.21 2e ronde | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.09.21 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.09.21 Kwalif. | vs. Izabelle Persson | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |