WEDSTRIJD
09.07.19 | 1e ronde | Nicole Gadient | Barbora Matusova | 7-65, 6-2 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Nicole Gadient | Barbora Matusova | |
1e Service % | 46/63 (73%) | 37/67 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/46 (61%) | 20/37 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/17 (53%) | 15/30 (50%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/67 (48%) | 26/63 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/130 (53%) | 61/130 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Barbora Matusova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nicole Gadient | 0-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
0-2 | Barbora Matusova | |
0-0 | ||
Nicole Gadient | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-30, 40-40, A-40 | ||
1-3 | Barbora Matusova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nicole Gadient | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
2-4 | Barbora Matusova | |
0-0, 0-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Nicole Gadient | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Barbora Matusova | |
Nicole Gadient | 4-5 | |
5-5 | Barbora Matusova | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nicole Gadient | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Barbora Matusova | |
0-0, 1-0, 2-0, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Barbora Matusova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
1-0 | Barbora Matusova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nicole Gadient | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Nicole Gadient | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Barbora Matusova | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Nicole Gadient | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Barbora Matusova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Switzerland
07.08.98, 25 Jaar
28926 $
07.08.98, 25 Jaar
28926 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Nicole Gadient vs. Barbora Matusova - onderlinge wedstrijden
24.06.21 | 2e ronde | Nicole Gadient | Barbora Matusova | 4-6, 6-2, 2-0, Barbora Matusova - scratch | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
09.07.19 | 1e ronde | Nicole Gadient | Barbora Matusova | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Nicole Gadient form & Barbora Matusova form
Nicole Gadient - laatste wedstrijden
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Barbora Matusova - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Katy Dunne | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.10.22 Kwartfinale | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.10.22 2e ronde | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.10.22 1e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Han Shi | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Na Dong | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Romana Cisovska | 6-2, 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
08.09.22 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Anastasija Radojevic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.22 Kwalif. | vs. Jelena Kovac | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
02.09.22 Kwartfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.09.22 2e ronde | vs. Celine Simunyu | 7-5, 7-67 | wedstrijd detail | |
31.08.22 1e ronde | vs. Vlada Mincheva | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Tijana Sretenovic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.08.22 2e ronde | vs. Amira Badawi | 3-6, - Barbora Matusova - scratch | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
22.05.22 Finale | vs. Noma Akugue Noha | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.05.22 Halve finale | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.05.22 Kwartfinale | vs. Mariam Atia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.05.22 2e ronde | vs. Noemi Babikova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Nada Fouad | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
13.05.22 Kwartfinale | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.05.22 2e ronde | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Mariam Eltaweel | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
05.05.22 2e ronde | vs. Demi Tran | 4-6, 7-66, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.05.22 1e ronde | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |