WEDSTRIJD
22.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Nicole Gadient | Martina Pradova | 6-4, 6-4 | W25 Brno | Clay |
STATISTIEKEN
Switzerland
07.08.98, 25 Jaar
28926 $
07.08.98, 25 Jaar
28926 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Nicole Gadient vs. Martina Pradova - onderlinge wedstrijden
22.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Nicole Gadient | Martina Pradova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Brno | Clay |
Nicole Gadient form & Martina Pradova form
Nicole Gadient - laatste wedstrijden
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Martina Pradova - laatste wedstrijden
W25 Jablonec - Clay | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrowiecova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - Clay | ||||
11.08.21 1e ronde | vs. Eszter Meri | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.08.21 Kwalif. | vs. Emma Lene | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Radakovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katie Volynets | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
27.07.20 1e ronde | vs. Nikola Breckova | 6-79, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cairo - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Zaja | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Cairo - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Zaja | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Stuttgart - I. hard | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 Kwalif. | vs. Maja Issler | 6-1, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Csabi | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
25.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.19 Finale | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
16.11.19 Halve finale | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |